Najdi forum

Pozdravljen,
pišem vam, ker zares ne vem kaj je z menoj narobe. Pred kratkim sem doživel posebno obliko depresijo s panični napadi, ki so se za zdaj umirili. Še vedno pa se ne morem fokusirati na učenje in razmišljanje ter pesti me občutek, da bom vse pozabil (kar se pa v resnici ne zgodi). Še nekaj bi rad izpostavil. Od depresije do zdaj, me je že trikrat obšel trenutek, ko so se mi začele oči hitro trzati levo in desno, trzanje pa je prihajalo od znotraj glave, kot sem uspel zaznati (V vednost: nosim očala). Prosim pomagajte čimprej in hvala!

Pozdravljen,

verjetno si obiskal zdravnika ali psihiatra? Kako si si pomagal, da so se panični napadi umirili? Verjetno veš, da ima tesnoba to zmožnost, da se kaže na različne načine in tudi z raznovrstnimi telesnimi simptomi. O tem ali gre za kakšno “telesno” težavo ali pa je to le še en simptom tesnobe ali depresije, bi bilo najbolj prav, da se pogovorite s strokovnjakom ( zdravnikom, psihiatrom, morda psihologom).
Želim vse dobro, lep pozdrav,
Bernarda

Pozdravljena Bernarda,
verjetno gre res za neke vrste depresijo, ki jo je moj strah pred tem, da je z menoj nekaj narobe, še podkrepil. Obiskal sem svojo zdravnico, ki je potrdila, da je šlo za panični napad. Napotila me je tudi k psihiatru. V tem času od obiska pa me kljub temu, da se poskušam umiriti in ne misliti na pretekle stvari, še vedno daje občutek, da je z menoj kaj narobe (recimo ko čutim nekakšno mravljičenje na strani, kjer je srce ali pa ko si izmerim pritisk in je ta neidealen). Ta stvar me pri mojem vsakdanjiku zelo omejuje in ker sem še mlad (17 let) me skrbi, kako bom s tem živel naprej. Vsak dan skušam kolesariti, športati se družiti s prijatelji. Upam, da bo po obisku psihiatra bolje!

Zelo sem Vam hvaležen, za Vaš odgovor,

New Report

Close