Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Online streljačine preko interneta, Shizofrenija in Antipsihotiki

Online streljačine preko interneta, Shizofrenija in Antipsihotiki

Imam resen problem. V Online streljačinah preko interneta sem zelo slab. Ali tudi vi mislite, da je to zaradi shizofrenije in zdravil? Enostavno ne morem normalno igrati omenjenih iger tako, kot zdravi ljudje. Rad bi bil uspešnejši v teh igrah ampak mi duševna bolezen in zdravila to onemogočata.

Problem je tudi, da se pojavijo halucinacije med igranjem teh iger. Včeraj sem imel eno uro halucinacije zaradi tega.

Ali naj enostavno preneham igrati omenjene igre in igram samo (offline) igre proti računalniku?

Jaz sem se že z osebno zdravnico pogovarjal glede tega, da mi online igre (streljačine) škodujejo. Rekla je, naj jih preneham igrati, če mi škodujejo.

Vse igre mi škodujejo tudi dirkačine, če jih dlje časa igram. Tudi kolo mi škoduje in se skoraj vedno pojavijo halucinacije na kolesu.

nova
Uredništvo priporoča

Blokirane misli imam v glavi zaradi duševne bolezni/zdravil in ne morem normalno razmišljati v online igrah. Jaz bom raje igral samo igre proti računalniku.

Spet imam halucinacije zaradi online streljačine. Vedel sem, da se bodo pojavile halucinacije. Za vedno jih bom izbrisal, Če bi bil vsaj dober v teh igrah.

Spoštovani,

dobra odločitev, da jih izbrišete! Tako vam je tudi zdravnica svetovala in strinjam se z njo,

lep pozdrav,
Bernarda

Že nekaj mesecev ne igram online iger ampak samo sam proti računalniku. Upam, da bom zdržal brez omenjenih iger.

Lahko potrdim. Vse igre mi škodujejo, če jih dlje časa igram. Zaradi tega jih raje igram ponoči.

Ne pojavijo se halucinacije samo zaradi Online streljačin.

Danes sem spet igral online streljačino in so se pojavile halucinacije. Zakaj meni toliko pomeni ta prekleta igra? Sploh jih pa večina goljufa v tej igri in je sploh škoda časa. Ni vredno, da se zaradi omenjene igre vedno pojavijo halucinacije.

To je vse povezano. Zadnjič sem že vedel, da se bodo danes pojavile halucinacije zato, ker sem kupil mobilni telefon. Danes so halucinacije še hujše.

Katere igre točno igraš?

Kaj tebe zanima, katere igre igram.

Kupi si aimbot:)

Ni pomembno, kaj počnem. Halucinacije se pojavijo.

@Dinosaur20, Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) sem igral. “Sem” zaradi tega, ker izide nova igra Counter-Strike 2. Edina Multiplayer igra, ki jo igram. Včasih sem igral Grand Theft Auto V Online. Sedaj igram samo še GTA V Offline z modi (piratsko – crackano igro). Drugače igram samo Single Player igre (streljačine, dirkačine, akcijske igre).

Danes naj bi izšla Counter-Strike 2. Če izide, izbrišem CS:GO za vedno.

Drugače igram tudi The Sims 2 in The Sims 4. The Sims 1 mi nikoli ni bila všeč.

Vseeno mi je za online streljačino Counter-Strike 2. Nikoli več ne igram online (multiplayer) iger ampak samo še Single Player igre. Halucinacije so pri meni največji problem.

Še veliko jih goljufa v omenjeni online igri in mi že zaradi tega ni všeč. Imel jo bom samo še za testiranje računalnika.

Halucinacije se pojavijo prej (hitreje) v streljačinah kot v dirkačinah.

New Report

Close