Najdi forum

Psihoterapevtka

Pisem v upanju d se najde nekdo ki bi mi razlozu dolocene stvari ki so se dogajale ko sem bila na podlagi slik in pesmic ki izrazajo moja custva napotena

Res je sem bol drobcena ze celo zivljenje res prej ni obstajal fb profil meni se pa tudi vseh slik ne da slikat z pametnim fonom, res je bolj kot ne sm se vzgajala sama sama sm mogla pogruntat kako si nastimati vlozek ko sm dobila svojo prvo menstruacijo vecino stvari ki jih znam sm se naucila sama sem pac kot se poimenujem mojster za vse ceprav sem imela osebe zraven sebe ampak sm pc karakterno zelo tezaven otrok bila nobenga nism poslusala ker na svojih napakah se ucim kljub temu d me folk opozarja zelim preizkusit sama in ce padem se poberem grem naprej bila sm tarca posmeha kr sm istospolna oseba, pa se nisem dala me pac ne morejo potolcit… Sem p res zelo zaprta oseba ne maram ful ljudi okoli sebe sploh odraslih ne kr imamo vsak svoj pogled in vsak govori ce bi bila moja bi to pa to… Ne ves kk bi bilo kr nism tvoja po drugi strani pa se isto dere na svojga sina torej opozorila sm jo vas sin bo isti p ji pac ni kapnal ok kul ni problema
Res d se razjezim zelo zelo dolgo traja ampak k poknem hm ja pol je p zlo hudo lohk ampak nikol ne poskodujem druge nasrkajo kante razen ce me zaustavijo potem jih ugriznem ker zelim jezo dati ven ne da poskodujem druge
Ok pa gremo d povem kaj se je dogajalo ko so me napotili zaradi slik tja kao da imam anoreksijo kar pa ni res, preobcutljiva sm na gluten, mlecne stvari, jagode, cokolado, limone, riz za kar imam sedaj tudi dokaze in se vegan sem to sem postajala zelo pocasi nism iz danes na jutri postala imela zelo veliko tezav zdravstvenih od heksen susa, do isiasa ni da ni vecino casa sm prelezala ok takrat sm zagnala paniko d imam anoreksijo na kar mi je ena oseba obrazlozila da ko oblezis misice skopnijo da sem se pomirila in ne zganjala panike vec a drugim svoje zdravstvene tezave ne razlagam pac povem svoje bedarije ki sm jih pocela in se temu smejimo, in se vedno recejo zgledas anoreksicna ok misli si svoje jz vem in moj dohtor ve….veckrat se tudi posalim bom pila alkohol pa ga ne drugi zagrabijo takoj kar recem ok kul… Takrat k sm pila sem bila bolj trezna kot drugi d sm vse varno odpeljala domov in ko me je policija ustavila sm napihala in kazen sprejela sama brez da bi koga krivila pa tudi tega jz ne razlagam vsem ker ni smiselno se pa delamo norca vedno povem po resnici tam k je treba ze veckrat mi je odvetnik reku ne govor vse po resnici a jz vm sama d laz ima kratke noge razen starsem morem lagati ker zal ona dva primerjata vzgojo iz prej in naso kar je razlika in veckrat se skregamo, oce je ze veckrat poskusal tudi samomor delati in vedno so ga drugi resevali jaz sem veckrat tudi poklicala policijo marsikaj je delu pred mojimi ocmi ne bom napisala kaj ker me je psihiater opozoril d ne smem zdaj nic konkretnega pisat da ne podozivljam kot je hotela ta psihoterapevtka, sedaj zaradi nje jemlem asentro 50mg da se psiha pomiri ker sem zaradi njene metode izgubila menzo sedaj se uravnava nazaj nism edina ki ji je to naredila lahko tudi dokazemo ker nas je ekstremno veliko ki smo doziveli to, in to d moras za vse nazaj prijavljat pa fak to ni smiselno nobenemu psihiatru ni ti psihoterapevtu s katerimi smo bili na vezi in smo marsikaj odkrili probali prijaviti varuhu pa smo dobili odgovor pisni da ne more nic vrjetno ko smo napisali zadeve se tudi ni upal do teh ljudi, edino na sodisce bi lahko sli a zaradi vsega kar se bojimo da lahko spet pride ponovno do cesa ne upamo. Uporablja neko energijo kaksno ne vem cutila sm jo po telesu potem pa sm se zacela res cudno obnasat, zaradi tega sem zaprla lokal kar lahko potrdi kolegica in bivsa partnerica s katero sva imeli skupaj lokal, delala sm 3 sluzbe ja jz bi prej rekla d sm dozivela po 14letih dela pregoritev kar mi je tudi psihiater reku da ja, zaradi tega ker mi je prisla v um kako je to mozno sm se zacela pogovarjati sama s sabo k prej nikoli ne, izgubila sm psa kar lahko tudi oseba potrdi! Skoraj izgubila se enega psa ampak ta je prezivel ko sm jo vprasala zakaj je moral umreti 5letni kuza je bil odgovor ne, take previde in prisluhe sva imeli z mojo partnerico in bivso ki si jih sploh ne znama razlozit psihiater je mnenja da je ona telepatsko nas ukuzila z neko mentalno boleznijo ki jo naj bi ona imela prav tako so tega mnenja psihiatri iz ljubljane kamor nas je od vsega zacetka posiljala pa mi ni bilo jasno zakaj no potem pa mi je bilo! Kljub nizki tezi sem imela normalno menzo vsa leta! Ona se je sklicevala na mojo tezo, prav tako so ostali ki jo poznajo povedali d naj bi bila zaljubljena v mene meni je prvi dan podarila zvezek in kuli z posvetilom kar mi nobeden ni z izgovorom d njeno podjetje podari vsakmu ki se prikluci k njenemu podjetju hm… Men nc jasn ko sva imeli terapije v blizini njenega doma mi je pokazala kje ima varstvo za otroke med poletjem in kje namerava se odpreti dodatne terapevtske prostore men se vedno ni bilo nic jasno ker pac ja to sm prvic dozivela potem sm sama pr seb premlevala p nc ugotovila ko sva se po telefonu pogovarjale sem vse povedala osebam ki jim zaupam in vse so mi govorile zaljubljena je v tebe p se kar nism poslusala potem mi je z izgovorom za praznik mislim d je biu dan zena podarila prfum katerega sva z mojo bivso obe zavohale kaj je to pomenilo nobena ne ve in spet je bilo not posvetilo in potem je hodila na moj osebni profil gledat ko sm se z kolegico slikala pr svojem lokalu in je rekla d jih ne smem javno izpostavljat se vedno ni mi jasno zakaj, potem je rekla d ne smem svojega naslova kjer bivam devati pod komentar in sm vse komentarje preverila nikjer nism napisala vedno napisem v zs ko sm jo po dolocenem casu napisala velik sms na pol sploh ni odgovorila zase pravi d ima natero magisteri a smo preverjal ima samo eno leto studija za sabo! Kar lahko dokazemo, oseba ki jo osebno pozna se iz casov ko je bila punca od glasbenika je povedala da ta punca je zaljubljena vame ze od prvega dne mene pa je sprasevala ce imam obcutek tak pa sm bila rajsi tiho, zmeraj mi je napisala nocko, pisala ob tako poznih urah baje studirala o meni ko je spala kar vrjetn nobeden ne ali pac ne vem, da sm edina ki ima tako zgodbo za sabo, meni kuhala kavo zmeraj, moji bivsi rekla da si lahko sama postreze pa je zmeraj zavrnila ko je edinkrat za mano bila vrjetno kakih 15let starejsa zenska ji ni ponudila kave niti moji kolegici ni ponudila kave njej je samo svetovala kako se nj sooca z problemi, ni ji razkazala kje bo kaj imela in vse je postajalo zmeraj bolj cudno, najprej mi je napisala d se ne sme videti z menoj izven terapij in sm ji eno soboto poslala sms in je odgovorila d danes ne more.. Torej moje mnenje je d laze sama sebi in d smo mi prisli do resnice se ena nepoznana oseba meni mi je napisala tko cudno p men do prejsnega meseca zal ni bilo jasno…. Danes sm s kolegico ki je terapevtka ze kar nekaj let se pogovarjala in ni uporabljala nobene energije je p rekla d jeza p je na visku zaradi te samooklicane terapevtke. Ta mi je dejansko pokazala kako se pogovarja sprasevala me je jz p sm nastevala prav tako je rekla d mi bo pomagala napisati knjigo o grozljivki ki jo ne znam…vedela sm d una ni prava psihoterapevtka kr me je kot mama sprasevala in odpirala in odpirala pogovarjala sm se p zdrugimi kot tele prosim vsaj povejte svoje mnenje kaj je delala ta butara ji pravim kr druge besede zal nimam za njo ceprav je mlada in mogoce kot oseba ok hvala za pomoc in se opravicujem za tako dolgo sporocilo

Spoštovana Žalostna29,

žal se vaš zapis zelo težko bere in niti ne razumem dobro kaj pričakujete od mene. Razumela sem, da ste obiskovali neke vrste psihoterapijo in da imate občutek, da se je terapevtka zagledala v vas in vas obravnavala drugače kakor druge? Kakorkoli to je zdaj za vami ali ne?
Težko rečem kaj se je dogajalo na osnovi vašega zapisa, pa tudi sicer nekdo, ki ni bil prisoten težko sodi kaj se je nekje dogajalo. Vsekakor pa, če menite, da neka obravnava ni primerna in dovolj strokovna za vas, je prav, da poiščete takšno, ki bo primerna in učinkovita.
Želim vam vse dobro, lp,
Bernarda

New Report

Close