Najdi forum

Ljudje me čudno gledajo

Vsi ljudje zunaj me čudno/grdo gledajo zaradi moje zunanjosti in vedenja. Ali že vsi vedo, da sem prizadet/duševno bolan?

Lahko potrdim, da sem prizadet. Moje vedenje ni normalno. Drugi ljudje naj kar govorijo, da nisem prizadet ampak to ni res. Ali je to del moje bolezni in sem zaradi tega prizadet?

Pozdravljeni,

seveda ne morem vedeti ali vas je kdo čudno pogledal ali gre za vaš občutek, da vas čudno gledajo. Lepo bi bilo, če kaj več napišete o sebi in svojih težavah, saj bomo tako lažje razpravljali.
lep pozdrav,
Bernarda

nova
Uredništvo priporoča

Ne gre za občutek. Ljudje me res čudno gledajo. Ali sem res tako grd, da me zaradi tega vsi ljudje čudno gledajo?

Nisem jaz kriv, če sem se grd rodil.

Pozdravljeni,

lepota in grdota sta zelo subjektivni zadevi, okusi so namreč različni in tako si s tem res ni potrebno preveč beliti glave. V kolikor vidite da se vaše misli nenehno ponavljajo in se vrtite v začaranem krogu, je seveda prav, da si poiščete pomoč.

Vse dobro želim, lp,
Bernarda

Jaz ne zdržim več zaradi halucinacij. Nobeden psihiater ne bo pomagal glede moje zunanjosti.

kakšne veze imajo halucinacije z izgledom?

napiši točno kaj je narobe, zakaj sploh hodiš k psihiatru, kaj imaš za diagnozo, terapijo itd. nikakor pa se ne podcenjevati. namreč vsak človek je lep in dober in ima enake pravice itd. itd.

napiši točno kaj in kako je, do ta čas ti ne moremo dati primernejšega odgovora.

lp

Ljudje me resnično čudno/grdo gledajo kamorkoli grem.

Ko se pogledam v ogledalo bi si najraje nekaj naredil. Tako zelo sem grd. Sploh me ne zanima več mnenje drugih ljudi glede moje zunanjosti.

New Report

Close