Najdi forum

Dom mi škoduje

Mislim, da mi dom škoduje. Vedno se pojavijo halucinacije, ko se vračam domov. Ali je to mogoče tudi zaradi sosedov, ki jih sovražim?

Spoštovani,

kaj na to pravi vaš psihiater? Sklepam namreč, da se zdravite. Psihiater je najbolj primeren naslov za to, da vam pomaga pri določitvi najbolj optimalne terapije, ki vam kljub bolezni pomaga k čimbolj kvalitetnemu življenju in po možnosti brez halucinacij.
Vse dobro,
Bernarda

Igral prekleto online igro, odšel po denar na bankomat in se se takoj pojavile halucinacije. Nikoli več ne bom igral online iger. Že včeraj sem imel halucinacije zaradi njih.

nova
Uredništvo priporoča

Dom mi resnično škoduje. Vedno se pojavijo halucinacije kadar se vračam domov. Res ne vem več kaj naj naredim.

Dom mi resnično škoduje. Vedno se pojavijo halucinacije kadar se vračam domov. Res ne vem več kaj naj naredim.

Zakaj ponovno halucinacije? Zakaj? Ravno v ponedeljek sem jih imel, ko sem se vračal domov. Zaradi sosedov se vedno pojavijo halucinacije.

Ali mogoče veste zakaj se zaradi sosedov skoraj vedno pojavijo halucinacije, ko se vračam domov? Mogoče zaradi tega, ker jih sovražim?

Ali mogoče veste zakaj se zaradi sosedov skoraj vedno pojavijo halucinacije, ko se vračam domov? Mogoče zaradi tega, ker jih sovražim? Ali bom zaradi halucinacij prej umrl? Ali vplivajo na možgane in krajšo življenjsko dobo?

Spoštovani,

ali ste o tem govorili s svojim psihiatrom? Prav je, da v prvi vrsti z njim spregovorite o svojih težavah in skupaj poiščeta optimalno rešitev.
Vse dobro, lp, Bernarda

Jebes sosede
Ne rabis jih met rad lahko jih tud sovrazis.lahko jim to pokazes tako da jih namerno pozdravis na hinavski nacin. ko pa stopis v svoj dom in zapres vrata pa sosedi zginejo jih ni. Ti pa si v svojem domu varen.
To je to.izi k pasulj.

Kaj naj naredim, ko se pojavijo halucinacije zaradi sosedov, ko pridem domov?

100x prepričan sem, da se pojavijo halucinacije zaradi sosedov, ko pridem domov predvsem zaradi sosede in njenega moza. Upam, da se bosta res preselila. Prodala naj bi stanovanje.

Soseda zraven nas se je odselila, sedaj pa se bo vselil južnjak namesto nje. Jaz bi raje živel v hiši.

Dom mi resnično škoduje in ne more nobeden pomagati glede tega. Vedno kadar pridem domov se pojavijo halucinacije zaradi sosedov.

Lahko sem vesel, da sem danes prišel živ domov.

Vedno ampak skoraj res vedno se pojavijo halucinacije kadar se vračam domov. Dom mi očitno zelo škoduje oziroma sosedje.

Pozdravljeni,

Ste se poskusili osredotočiti nase namesto na sosede?
Kaj radi počnete? Zapolnite svoje misli z lepimi stvarmi, s tistim kar vas razveseli.

Povejte kaj vam je všeč, kaj imate radi?

Vse dobro, Špela

Umirite se on poskusite odgovoriti na zastavljena vrasanja. Kaj o tem meni vaš psihijater?

Nobeden psihiater ne more pomagati glede tega. Sosedje oziroma dom mi škoduje in mi tudi vedno bo. Dom mi škoduje odkar smo se preselili. Danes imam spet halucinacije zaradi sosedov.

Dom mi resno škoduje. Jaz ne zdržim več.

New Report

Close