Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Psihoterapevt v Celju – priporocilo???

Psihoterapevt v Celju – priporocilo???

Pozdravljeni,

Zanima me ali kdo pozna kaksnega dobrega psihoterapevta v okolici Celja in da je po moznosti ugoden (sem studentka)? Ze od 13.leta starosti se borim z dolocenimi tezavami (stara sem 21 let), v preteklosti sem ze obiskala 2 razlicna psihologa, vendar sem odnehala, saj mi njihov nacin dela ni bil vsec oz.se jaz nisem mogla ob njih sprostiti in jim popolnoma zaupati. Mogoce je tezava bila tudi v tem, da sem takrat bila se res premlada in obiskovanje psihologa se mi je zdelo na nek nacin odvec oz. nepotrebno, saj sem mislila da se s tem lahko soocam sama in da si lahko sama pomagam. Nisem bila dosti zrela, enostavno takrat ni bil pravi cas za psihoterapijo, zdaj pa je.

Iz osebne izkušnje priporočam Saro Jerebic, ni ravno poceni, vendar je odlična. Moje življenje je z njeno pomočjo spet dobilo barve:-)

Hvala za vaš odgovor in priporočilo. Morda veste, če je cena pri njej fiksna ali se morda da dogovoriti za popust?

nova
Uredništvo priporoča

Živjo.

Sama obiskujem gospo Voglar- 45 € na uro. Je pa odlična!
Imaš pa na ZZV Celje brezplačen obisk psihiatra. Preveri!

Vse dobro ti želim…

New Report

Close