Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Zakaj sem zjutraj vedno slabe volje?

Zakaj sem zjutraj vedno slabe volje?

Vljudno prosim za informacijo, ali obstaja kakšna razlaga za to, da se zjutraj zelo pogosto zbudim slabe volje, ne glede na to, kaj počnem zvečer, ali je to čez teden ali čez vikend/dopust in ali se ponoči dobro naspim in se moram zjutraj prav truditi, da se razvedrim? Se da kako pomagati? Imam pa to že od nekdaj – že od takrat, ko sem še hodil v osnovno šolo, tj. najmanj 30 let… Ves čas šolanja – v osnovni šoli, srednji šoli, na fakulteti – sem bil zjutraj najslabše volje. Enako tudi zdaj. Ko sem se pogovarjal z drugimi, so ravno zjutraj najboljše volje, jaz pa obratno. 🙁 Pa ne po svoji volji, krivda pa ne vem ali je moja (naredim vse, da lahko zaspim in dobro spim).

V upanju, da se da še kaj storiti,

Klemen

Pozdravljen Klemen,

se opravičujem, ker tako dolgo nisi dočakal odgovora. Glede tvojega jutranjega slabega počutja ne vem kako izrazito je. Lahko samo rečem, da nismo vsi ljudje jutranji tipi in tisti, ki nismo, smo zjutraj bolj čemerne volje :). Še zdaleč ni res, da so zjutraj vsi ljudje dobre volje. Obstajajo tudi takšni, ki raje zjutraj nikogar ne vidijo in ne slišijo.
In kakšno je tvoje počutje sicer čez dan potem ko jutranja čemernost izgine? Slaba volja traja koliko časa? Mogoče lahko poveš kaj več,
s prijaznimi pozdravi,

Bernarda

New Report

Close