Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Težave in bolečine v hrbtenici Pozdrav moderatorju in forumu na pot

Pozdrav moderatorju in forumu na pot

Ob porastu bolezni in poškodb povezanih s hrbtenico in s tem povečane potrebe po strokovnih nasvetih, vam na srečo lahko predstavimo novega moderatorja, kirurga, ortopeda, ki bo svetoval vse v povezavi z: bolečine v vratu, bolečine v ledveni hrbtenici, bolečine v nogah, stenoza, nestabilnost hrbtenice, anterolisteza, hernia disci – hernija diska in o drugih težavah s hrbtenico.

Jan Vogler, dr. med je diplomiral na Medicinski fakulteti v Ljubljani leta 2013. Svojo nadaljnjo strokovno pot je posvetil Ortopedski kirurgiji, kjer je s specializacijo pričel leta 2015 na Ortopedski kliniki v Ljubljani.

Posveča se predvsem težavam s hrbtenico, regenerativni ortopediji, preprečevanju nastanka težav in športnim poškodbam. Sodeluje s priznanimi strokovnjaki iz Slovenije in tujine, udeležuje se znanstvenih srečanj in je v stiku z svetovnimi novostmi v klinični praksi in industriji.

Vabljeni, da ga vprašate na nasvet.

Spoštovani dr. Vogler,
dobrodošli v ekipi strokovnjakov na Med.Over.Net.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Spoštovani uporabniki,

Z veseljem Vam bom poizkušal odgovoriti na Vaša vprašanja in Vas usmeriti na pravo pot razrešitve Vaših težav

Veste kaj doktor
Mene je zacel bolet clenek na prstancu.
Boli recimo en teden in neha.
Zacne pa bolet drug prst in tako se mi bolecina seli po clenkih na roki.
😒zakaj se to dogaja a se vam kej sanja.PA zjutri imam cist trde roke prste. Mam sele 46 pa sem polomljena ko konj.
Cist povozena zjutri.
Zakaj to?
Pa hvala za odgovor.💗

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

Takšne težave bi lahko nakazovale na revmatološko obolenje, tako a bi svetoval izključitev le-tega in šele nato po potrebi nadaljno diagnostiko

Objava čaka odobritev

New Report

Close