Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Žge me v pljučih, vrti se mi, Tezko diham, Padam skup, Slabost,…

Žge me v pljučih, vrti se mi, Tezko diham, Padam skup, Slabost,…

Pozdravljeni
Star sem 22 let in imam problem zdej zadni mesec da kot že v naslovu piše žge v pljučih, vrti se mi, težko diham, padam skupaj, slabo mi je, utrujen nonstop skoz bi najraje spal… Brez kakršne koli kondicije… Začelo se je ze en cas nazaj ampak zelo malo. Zdj od avgusta naprej se pa stopnuje vsak dan več… zdele ta teden sem usak dan čist zanič… Sem pa kadilec. sicer zadne čase skoraj nič ne kadim ker mi ne paše… Delam po cele dneve bolj kot ne. Ne spočijem si nikoli dovolj… Alkohola ne pijem in pa delam z lepili in čistili. Masko imam gor ampak nemorm pa met gor ceu dan… Imam pa že od majhnega probleme s srcom in pritiskom… Priporočate katerega doktorja da ga obiščem? Lp Hvala za odgovore!

Spoštovani,

težav imate veliko – in za Vašo starost niso pričakovane. Skupni imenovalec bi seveda lahko bilo tudi srčno popuščanje, pa tudi kakšna druga bolezen (slabokrvnost, bolezen pljuč, …). Priporočam, da se čimprej zglasite pri svojem izbranem zdravniku, ki Vas bo, sem prepričan, napotil v pravo smer in ocenil nujnost. Svetovanje po forumu v tem primeru ni ustrezna pot.

Dobro uredite in ne oklevajte predolgo!

New Report

Close