Najdi forum

Zanimajo me vaše izkušnje s seksom pri mom…to da so nagnjeni k varanju vem… kaj pa seks med partnerjema? Imeli naj bi težave.. Moj ima težave s prehitrim izzlivom, seks je kratek in vedno se opravičuje na koncu, ker ni izpadlo tako kot si on želi…Tudi pretirane želje po spolnosti nima… Kako je bilo/je pri vas? Mu je pomembno, da vas zadovolji? Če so nagnjeni k varanju me zanima ali je potem to le hiter kratek spolni odnos? Je bila/je spolnost z mom sploh ok?

Pri nas je to enostavno z mehkim kar seveda krivi mene. Najbolj žalostno je , ko pri seksu švica in vzdihuje kot Ta Pravi . Nikoli mu ni bilo do tega, da bi mene zadovoljil, gre samo zanj. V dveh treh minutah je vsega konec.Po seksu se seveda obnaša kot ta pravi mačo.Moj je zahajal k prostitutkam, tam je zapravil ogromno denarja, škoda, saj so ga ne nič naučile.

“pokaj…” hvala …. zanima me še …je bilo tako tudi na začetku? Vedno hitro? Kratko? Se nikoli ni nič trudil zate?…

nova
Uredništvo priporoča

Moje mnenje ( pa nisem strokovnjak in v to se res nisem poglobila) je, da je to bolj odvisno od vsega skupaj ( karakterja te osebe, odnosa, ki je…)ne zgolj od MOMa.

Mnogo partnerjev, ki so bili z MOMsterji pravi, da so bila na začetku nebesea ( tudi sex) potem pa so se stvari spremenile ( vendar bolj izsiljevanje s seksom ali pa varanje) ali pa celo, da je bil sex vedno izjemen vse ostalo pa groza. Drugi pravijo, da nikoli ni bilo ravno dobro..itd. Mislim, da to ni toliko odvisno od MOMa, ki pa ima definitivno vpliv na to. KOnec koncev pa se tudi MOM izraža na veliko načinov.

GittaAna

GittaAna

Hvala GitaAna tudi za tvoj odgovor. Upam, da se javi še kdo. Pri meni je bilo na začetku vse hitro, kot da bi se bal samega odnosa, združitve, hitro, kratko, kot robot… Potem se je začel truditi, peklinjati prehitri izzliv, hudo želeti, da bi trajalo dlje (včasih je celo štel minute :)…in ko sva med enim izmed zadnjih spolnih odnosih imela dlje časa, intenzivnejši spolni odnos (jaz sem čutila, da je bil čustveno bolj prisoten, predan) je imel ponoči že more….In naslednji dan totalen umik :(, beg :(….

Pri mojem bivšem je bila spolnost še eno področje samozlorabe in samopoškodb, kar je tudi ena od značilnosti mejnih osebnosti. Pa ne bom v podrobnostih o tem, ker se mi ne zdi prav.
Kar se najinih odnosov tiče, je bil seks zelo v redu, vendar so morali biti izpolnjeni vsi pogoji. Lahko je bila samo ena napačna beseda ali kretnja, pa je šla erekcija in kriva sem bila seveda jaz.

Mal alergična…. ne razumem tvojega posta…naprej napišeš da so bile težave (samopoškodbe?)potem pa, da o tem nebi…zakaj si se potem javila?

Samopoškodbe so njegova zgodba, ne moja. Poleg tega mislim, da nikomur tukaj gor ne koristijo podrobnosti, kako je moj bivši zadajal poškodbe sam sebi tudi na spolno obarvanem področju.

Jaz pa mislim, da so izkušnje (ne govorim o imenih) dragocene vsem, ki imamo stik z MOM 🙁 … kljub vsemu, hvala vsaj za delček izkušnje.

Po moje je tu razlika glede na spola MOMsterja.
Z moškimi MOMsterji nimam izkušenj, moja MOMsterka pa spolnost včasih jemlje kot priročno sredstvo za dosego svojih ciljev. Ne sicer vedno in tudi drugače nisem prepričan, da je to lastnost MOM.
Ko je imela svoje igrice, če ne bo tega ne bo seksa, sem ji lepo povedal, da za seks ne bom plačeval. Če bom pa že moral, bom raje plačal profesionalkam. Ni mi bilo treba k profesionalkam.
Se pa povsem strinjam z GittaAno, da seks z MOM nima kakšne posebne povezave.

Še enkrat: z njegovimi samopoškodbami nisem imela nič, ker je to počel na samem. Tudi na spolnem področju. Zato to niso moje izkušnje, ni moja zgodba, ampak njegova. Omenila sem pa zato, ker je pač spolnost bila eno od področij, ko je mučil sam sebe. Ampak ne v dvoje, temveč ko je bil sam.

Ni vse MOM kar vam ne štima!

Če ima partner prehiter izliv je to prej za urologa kot za mejno osebnostno motnjo.
Mislim, da si ljudje na tem forumu na splošno preveč poenostavljajo in je kr vsak
problem MOM.

Če moškemu hitro pride pa se ti opravičuje, bi rad zate naredil več. Mogoče mu
prehitro pride ker ga preveč skrbi, če te bo zadovoljil? Lahko pa tudi da ima
urološke probleme. Vsekakor bi mu prej pomagal obisk pri zdraviniku/urlogou
kot brezpredmetna debata na forumu.

Na začetku se je ful trudil, ni da ni. Potem, ko sem zapadla v globlje intimno povezovanje, me je pričel obsojati, da sem ku%&a in da to delam v službi in da se zato tako obnašam do njega. Se pravi umik.
So pa intimni odnosi postajali hladnejši in redkejši, samo mi ni bilo do poslušanja očitkov “zato daješ pobudo, ker te drugi dobro ne….” ali “zato mi težiš, da bi mi prikrila, da te drugi…” – skratka, nikoli prav.
On si je pa zato, ker ne dobi doma, omislil letanje s cveta na cveta.

OMG… odgovor tebi… če nebi sumila, da ima MOM nebi bila tukaj….spolnost je pač le eno področje o katerem o MOM- ne piše prav veliko… razen, da imajo lahko težave tudi na tem področju in da lahko varajo…. Sva na začetku odnosa in ta motnja me zato še toliko bolj zanima…saj deloma nebesa še trajajo…(razen nekajkratnih umikov – odmikov) Pokazal je že nekaj očitnih znakov, ki naj bi jih MOM imel… da ob sebi ves čas potrebuje “občinstvo”, do drugih aroganten, agresiven do mame, bivše, drame ob tem ko mu nekaj ne gre, tekmovanje v vožnji, pomemben izgled, strašno občutljiv na kritiko, odvisnost, …. Vendar kot sem rekla je do mene zaenkrat še ok (pač nebesa) zato je še toliko težje prekiniti odnos…Zato sprašujem, raziskujem… Hvala pa vsem za odgovore, ki pa se nanašajo na temo.

Dobro jutro…..

Lepo te prosim povej kaj je v teh nebesih…….denar????

Preberi se še enkrat….. ni čustev, ni kvalitetnega seksa, agresija, odmikanje, drame itd itd.
Moje mišljenje je da živiš v iluziji in si prepričana, da rešuješ svet, kaj pa če je vse laž….

Draga moja , seks je bil nekaj najlepšega, redko so se pojavile čudne izjave in zmedenost, ki sem jih pripisovala preutrujenosti in našem življenju z njegovo MOM družino (sestra, dedek, mati). Čez noč se je odločil, da zapusti, mene z otroki, od tega trenutka se je pa res dogajal pekel.Prizna , da ni zmožen normalnega odnosa in ni zmožen skrbeti za otroke razen finančno in še to od nekaj mesecev nazaj.
Po dvoletnem razhodu sem odkrila, da je živel najmanj trojno življenje…..za primarno družino, za sodelavce, za redke znance, ker prijateljev nima. Dejansko resnico, kakršna koli je poznam samo jaz, čeprav živi in igra nebesa z mlado mamico na katero me zelo spominjaš s svojimi izjavami.
Veliko nebes ti želim ko boš REŠEVALA svet.

SVO zelo te cenim in podpiram pri vsem kar počneš, po vsem kar smo doživeli in preživeli nam pomeni največ življenje naših otrok, ki smo jih ustvarili z osebo, ki smo jo in jo imamo še vedno radi a žal ni sposobna določenih lastnosti, ki so v življenju nam zelo pomembne.

BZ… odgovor tebi….nebesa, ki so tudi tebe pripeljale do tega, da si se odločila s tem človekom nadaljevati svoje življenje…si pozabila? aha…
Jaz hvalabogu že med temi “nebesi” ko me nosi po rokah, na podlagi tega kar mi pove (!) in njegovih čustvenih odmikih ugotavljam, da nekaj ni ok… Ker ima to motnjo njegova mama, on pa od 12 leta sam živi in ni imel nikogar, ki bi mu pokazal kaj je prav in kaj narobe, ker med najinim odnosom srka vse moje informacije kako ravnati v določenih okoliščinah in je že pokazal nekaj sprememb (ne vem pa ali so zato da mi ugodi ) …v meni obstaja mali dvom, da je pravzaprav žrtev MOM-a z naučenim vedenjem in PTS….In ponovno….zato raziskujem, sprašujem in ne obsojam in ne vrednotim.

ja, res je.

se mi pa vedno bolj dozdeva, da lahko zanje poskrbim ali od tu ali iz locene situacije, ampak ta prehod, ce bo, ko bo potreben, moram se prehoditi, v glavi…

lp

SVO

Prijateljica mi je povedala za ta forum … Ko sem ji povedal, kaj je moja bivša rekla glede seksa in še par drugih stvari, mi je rekla, da je to to in sem šel malo pogledat in mislim, da ima moja bivša res to motnjo.

No v glavnem, prvih nekaj mesecev bi zame naredila vse, ni da ni, potem se je pa začelo. Od tega, da moram biti sploh hvaležen za seks do tega, da če hočem kaj posebnega, naj plačam kurbi, za analca naj pa ponucam svoje drink buddies.

Nezadovoljen tole je pa malo presplošno, da bi svojo drago označeval z MOM. Morda si najprej preberi kaj o mejni osebnostni motnji in še forum in če se ti bo še potem zdelo, da je to to, bomo veseli tvojega pisanja. Kar tako označit nekga z MOM; ker se mu ne ljubi več seksati s teboj pa je malo prehuda.

GittaAna

GittaAna

Prijateljica mi je povedala za ta forum … Ko sem ji povedal, kaj je moja bivša rekla glede seksa in še par drugih stvari, mi je rekla, da je to to in sem šel malo pogledat in mislim, da ima moja bivša res to motnjo.

Tema je o seksu.

New Report

Close