Najdi forum

V zvezi z narcisom?

Bojim se da sem v zvezi z narcisom . V zvezo vlagam več kot on z njegove strani se zveza nikamor ne premakne in stoji na mestu . Je brez načrtov in cilja in nima ne zelja in ne idej in se ne sprašuje koliko sem v tej zvezi resnično srečna . Izjemno rad me ignorira posebej takrat , kadar bi rada odprla kakšno temo glede tega , kar sem že zgoraj opisala , torej njegov toplo hladni odnos . Nikoli ne govori o svojih napakah , kot bi jih ne imel , kar pa je seveda nemogoče . Njegove izboljšave so kratkega veka u glavnem najrajši živi kot njemu paše . Pogosto se z njim sprem in mu tudi upam povedati kar mu gre . V preteklosti si je izbiral zveze z zasedenimi ženskami samskih pa se je izogibal . Pri njem nimam občutka , da zeli biti oboževan ali pa mogoče z svojim obnašanje počne ravno to . Se pa izjemno potrudi kadar občuti , da bi lahko prišlo z moje strani do prekinitve zveze . Je pa ta njegov trud kratkotrajen in to da se v bistvu nič ne spremeni in nima nekih želja po sprembi kar traja in traja . On je z menoj, vendar ne v celoti , nek njegov delež v tej zvezi mi manjka in tega občutka se ne morem znebiti . Zdi se mi da ne more odkritosrčno in pošteno ljubiti . Ali sem mogoče po pomoti temu človeku nadela ime Narcis ?
Predvsem opazam , da najbolj rani in ignorira zanj pomembne ljudi .

kakšne nalepke ti ali kdo drug lepi na njega.
Edino pomembno vprašanje je zakaj ti vztrajaš v takem odnosu?

Ena zaskrbljena!
Kako rečememu nekemu vedenju, ni toliko pomembno, kot vedenje samo in to kar opisuješ je recept za kasnejšo katastrofo in konec koncev tudi sedaj ni ravno najbolje oziroma daleč strano od zdravega odnosa.

Ja pa super, da poskušaš razumeti in nič narobe, če sprašuješ ali je narcis – ki zahtevajo oz pričakujejo, da se vse vrti okoli njih ( pa naj bo to oboževanje ali pa te v to pritegnejo z raznimi dramami). Narcizem se lahko izrača na različne načine . Sedaj je že ogromno literature in člankov na to temo, preberi čimveč, pa ti bo slej ko prej jasno, če najdeš kaj, kar ti lahko pomaga, pa naj gre za katerokoli “diagnozo” to pač jo pač uporabi.

Zanesljivo pa pomaga, če si prebereš ta forum bolj podrobno, ker je v njem ogromno zgodb in primerov tako narcisov kot mejnih in boš lahko nekatere stvari še bolj jasno videla.

GittaAna

New Report

Close