Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Kako preživeti z narcisi? prosim preberite – potrebujem pomoč pri raziskavi

prosim preberite – potrebujem pomoč pri raziskavi

Pozdravljeni,

že kar nekaj časa posvečam raziskovanju osebnostnih motenj, zato sem se odločila da bom naredila eno obširno raziskavo – magistrsko nalogo o vplivu osebnostno motenih staršev na razvoj otroka. Tu bi rada zajela predvsem otroke narcističnih in mejnih staršev. Za to raziskavo imam ogromno motivacije, saj imam tudi sama mati z osebnostno motnjo in razumem kakšne so posledice (vključena sem v psihoterapijo, kar mi zelo pomaga), zato bi lepo prosila tiste, ki imate podobno izkušnjo, da se mi javite na mail. Vem da je o tem težko govoriti in je zelo občutljiva tema, vendar pa si s tem lahko zelo pomagamo med sabo.

Na kratko glede raziskave: delala bi strukturirane intervjuje, lahko dobite vnaprej vprašanja, sicer pa bi se osredotočala predvsem na to kakšne so posledice življenja z narcističnimi starši (ali pa borderline), kako je takšna vzgoja vplivala na samopodobo, odnose, zaupanje.. Vsi intervjuji bi bili popolnoma anonimni s spremenjenimi imeni, potrebovali bi pa približno eno uro, da se dobimo nekje na kavi ali pa kako drugače. Moj mail je: [email protected]

Lep pozdrav in vse dobro! Erika

Še vedno iščem osebe, ki bi sodelovale pri raziskavi na temo vpliva osebnostno motenih staršev na otroka. Vprašanja lahko pošljem na mail ali pa tu na zasebno sporočilo (vzelo vam bo max 10 minut), v kolikor ne želite deliti nobenih osebnih podatkov. Lepo prosim za sodelovanje, res bi želela da se take zgodbe slišijo.

New Report

Close