Najdi forum

Ne vem kako naprej

Skupaj sva enajst let dva otroka.ON ima vedenjske motnje na začetku je še šlo sedaj pa čedalje teže.Ne prenese nobene kritike nima nobenega interesa vse smo mi krivi.Nobene odgovornosti ne znam ga več oceniti kaj mu je vsak dan je drugačen človek.Vcasih ga že najmanjša stvar vrže iz tira jemlje tablete obiskuje psihiatra.Je pa vse že v štartu v otroštvu bilo narobe in se to vse vleče in je čedalje huje.Zdravnica mi je rekla da boljše ne bo jaz pa kar čakam in upam,po drugi strani pa trpim.Hocem pomagati a ne morem.

Pozdravljena pomladna triperesna deteljica. O tematiki, ki jo omenjate, je bilo na forumu že zelo veliko, raje ogromno napisanega. Predlagam da jih proučite, v odgovorih boste našli osnovna znanja in spoznanja glede MOM in NOM (vi sicer omenjate vedenjsko motnjo, ki pa je lahko simptom tudi drugih motenj/težav), ki argumentirano sporočajo, da morate v prvi vrsti poskrbeti zase, pomagati morate zlasti sebi. Vse ostalo je prilivanje olja na ogenj razdiralnemu vedenju, ki ga s svojo t.i. pomočjo le krepite. Pogumno v akcijo, Leonida

JA hvala za odgovor ah veliko sem prebrala vsaka zgodba drugačna,težka.Mislim,da sem prišla do zaključka da imam MOM osebo.Tako,da delam na sebi ,da se rešimo tega oklepa,ki ga dela na meni in da z otroci zaživim kot je treba.Bo težko ker se mi poraja veliko skrbi in vprašanj Zakaj.

nova
Uredništvo priporoča

Pomladna triperesna deteljica kaj točno ste mislili o tem Zakaj?

GittaAna

New Report

Close