Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Kako preživeti z narcisi? Obljubljene grožnje, izvršijo ali ne?

Obljubljene grožnje, izvršijo ali ne?

Tisti, ki imate izkušnje, kako je z izvrševanjem obljubljenih groženj danih po prekinjenem odnosu, ali jih v večini izvršijo ali ne ravno? Pišem s strahom, ker še ne vem….

Berem vaša besedila in zdi se, kot da jih pišem sama. Večinoma. Zato moje vprašanje, Vem da ni zagotovila pa vseeno me zanima približno, kako se vedejo v tej smeri…

Če imajo možnost, jih izvršijo. Če gre za resne grožnje, obvesti policijo.

Hvala Rjavi medved, upala sem na drug odgovor, a vedela da bo takšen 😉

nova
Uredništvo priporoča

BingoBango,
hvala za odgovor iz prve roke. Odličen občutek, da me take provokacije ne ganejo več!!!

Pozdravljena Tisuljica. Dobro si odreagirala. BingoBango je izbirsan.
Vse, ki ne bodo odnehali groziti po forumu, pa bomo prijavili policiji.
GittaAna

GittaAna

Draga Tisuljica, iskreno mi je žal, da ste morali prebrati sporočilo izkrivljenega uma. Kakšni so, vemo, res jim svoje nizkotnosti in bolnosti ne bi bilo potrebno več izpostavljati, ker nam je vsem dobro poznana. Vsekakor bom takšne in podobne poste takoj, ko jih bom videla, zbrisala – vam in vsem ostalim pa priporočam, da podobne zadeve zignorirate u nulo, škoda sekunde vašega dragocenega časa in trošenja tipkovnice za odgovarjanje. Sicer pa, odlično ste odgovorili! Lepo in mirno nedeljo vam želim, Leonida

Obema naj hvala.

New Report

Close