Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Kako preživeti z narcisi? Hura, pridružuje se nam dr. Leonida Zalokar !!!

Hura, pridružuje se nam dr. Leonida Zalokar !!!

Kot ste že opazili. malce prenavaljamo forum.

Dr. Dernovškova zaradi prezasedenosti ne more več sodelovati, zato pa mi je uspelo prepričati Dr. Leonido Zalokar, da bo od sedaj tudi ona moderatorka oziroma supervizorka tega foruma.

Nekateri jo že osebno poznate, saj je ena boljših psihoaterapevtk pri nas , še posebej, kar se tiče obravanave osebnostnih motnenj ( tako za tiste, ki jo imajo, kot za njihove svojce), Če ne drugače, pa ste verjetno slišali zanjo, ker je bila letos zaradi svojega izjemnega dela kot direktorica Zavoda Planina, predlagana za žensko in za osebnost leta. Kolikor spremljam, kaj počne,moram reči, da upravičeno 🙂

Ker je tudi ona zelo zasedena, sva se dogovorili, da bo vaše poste redno spremljala ( tudi do sedaj zatrjuje, je pogosto pokukala gori, ker pravi, da smo eden boljših forumov v SLO) in vsaj enkrat na teden kaj tudi sama napisala, kadar pa bo kaj res nujnega, pa bo odgovorila sproti.

Tudi sama v zadnjem času nisem bila tako zelo hitra v odzivih, kot običajno. Se opravičujem, bila precej bolehna nekaj časa in sem komaj speljala vse obveznosti. Sedaj sem fit in ready, tako, da večjih zamikov več ne bo.

GittaAna

GittaAna

GittaAna!
Iskrene čestitke in hvala ti za ves tvoj trud, ki je zeloooo velik. Edino skupaj smo lahko močnejši.
Res, iskrena hvala. Lp Odmev

Odmev tudi tebi res hvala. Še posebej, ker si pogosto poprijela, kadar jaz nisem mogla takoj odgovoriti 🙂

GittaAna
nova
Uredništvo priporoča

Super

Za ohranjanje imena foruma in za novo strokovno sodelovanje,
Se že veselim novih spoznanj in rešitev!

Lp SVO

GittaAna, hvala. Lp Odmev

Pozdravljeni,

no pa je tudi tale forum Božiček obdaroval. Super, super in še enkrat super ter hvala..

Lp

Pozdravljena ga. Leonida. Tudi jaz vam z velikim veseljem in zadovoljstvom izrekam “dobrodošlico”. Hvala za vašo dobro voljo in nesebično pomoč. Veliko uspeha vsem skupaj želim. Lp HOP

Pozdravljena ga. Leonida. Tudi jaz vam z velikim veseljem in zadovoljstvom izrekam “dobrodošlico”. Hvala za vašo dobro voljo in nesebično pomoč. Veliko uspeha vsem skupaj želim. Lp HOP

Najlepša hvala! Mi veliko pomeni!

Zivjo

Objava čaka odobritev

New Report

Close