Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Kako preživeti z narcisi? Strokovnjaki po Sloveniji za NOM svojce

Strokovnjaki po Sloveniji za NOM svojce

Zdravo,

verjetno je že bila ta tema ampak vseeno…sem 29 letna mamica dveh malih otročkov, katere je po porodu drugega otroka zapustil partner. Že to je bila samo po sebi dovolj težka izkušnja, ker je šel z drugo žensko in to v času ko bi mi naj bil opora, no ker mi ni dal miru sem zdaj pol leta odkrivala kaj je šlo narobe, ko je bilo pa vse “popolno” nikoli se tudi nisma kregala ker sem vse vedno anredila tako kot si je želel, mi ni bilo nič težko, vse dokler nisem ugotovila da si piše z neko žensko ko sem bila noseča…od takrat je šlo samo navzdol…ugiotovila sem da je tipičen NOM, kar prej nisem videla sicer me je motilo da si je bil sam seb tako všeč in da je velikrat govoril da je sam sebi na prvem mestu potem daaaaaleeeč naokoli ni nikogar in potem otrok in nato jaz. Ok bistvo pa je, da sem se želela nartočiti pri dr. Dernovšek ampak je žal zasedena vse do julija 2018 jaz pa do takrat definitivno ne bom zdržala saj sem šsihično popolnoma uničena sama sem za dva otroka iščem službo in stanoanje da bomo živeli dostojno in v ljubem miru. Ali obstajajo še kateri drugi strokovnjaki ki se spoznajo na to mornjo in bi mi znali svetovati predvsem kako se v nadaljno rešiti takih moških kako vse to nekako preboleti in najbolj pomembno kako zaščititi otroka pred vsem tem, ker zdaj je v zvezvi z žensko ki je ista kot on in me skrbi ko ju bo imel pri sebi v kakšnem okolju bosta…HVALA

Pozdravljeni!
Za sedaj se je zelo dobro izkazala [email protected], če je ona prezasedena pa vam bo verjetno znala svetovati, kdo je še dovolj usposobljen za takšne stvari.
GittaAna

GittaAna

New Report

Close