Najdi forum

Kako nisem prej videl…..

Zdravo!

Že ko sva se prvič pogovarjala, mi je napisala, da je njen največji strah, da bi ostala zapuščena. Se mi je takoj oglasila ena ptičica, ki mi je rekla…hm, tole pa ni dobro. Ko je rekla, da ima probleme s kontroliranjem, se mi je oglasila druga ptičica, ampak je rekla, da to uspešno sedaj uspe držati pod nadzorom. Bil sem zelo skeptičen, ampak me je preslepila njena lepota. Vem, plehko.
Ko sva se spoznavala, mi je omenila, da je že eno leto od njene zadnje veze, ampak da je vmes imela nekaj nepomembnega, od tega pa je že 4 mesece. Natrosila mi je, da jo je ta njen “izvoljenec” na pol posilil in da je celo noč prejokala v kopalnici. No, sedaj se je izkazalo, da je po tem “posilstvu” šla z njim še lepo na dopust, in to je bilo 3 tedne preden sva se midva spoznala.
Ves čas veze me je obtoževala, da imam druge, za vsako (skoraj), ki sem jo pozdravil mi je očitala, da sem z njo sigurno nekaj imel, na FBju si je ustvarila lažni profil in me preverjala (seveda nisem nasedel).
Čudno se mi je tudi zdelo, da nima nobenih pravih prijateljic ali prijateljev…., samo družina. Njeno obnašanje je bilo takšno, kot da bi imela dve osebnosti, enkrat vzhičena, ljubeča, drugič zadirčna, jezna, ali pa je planila v jok, vzroka seveda nisem poznal. Imela je kup nekih “projektov”, pa enega ni uspela dokončati. Beganje sem in tja in nobene odločenosti oz. osredotočenosti.
Vedno bolj kot sem jo gledal, vedno bolj se mi je zdelo, da nekaj ni ok z njo, zato si tudi nisem predstavljal, da bi bila mati mojih otrok. Ves čas mi je tudi očitala, da nimam resnih namenov z njo in da jo imam samo za seks….nikakor ji nisem mogel dopovedati, da mislim resno z njo……kupil sem nama tudi stanovanje, v katerega bi se preselila.
Nato pa ultimat….hočem otroka (prej si ga nikoli ni želela). Seveda sem ultimat zavrnil, šla sva narazen. Stikov praktično nisva imela oz. jih nimava (4x klic v 2 mesecih ter nekaj SMSjev) in ona je šla že po dobrem mesecu naprej. mene je odrezala kot da ne obstajam. Tisti moment, ko je dobila drugega, je mene odrezala in me obtožila (pozor prosim), da jo zalezujem, da si zaradi mene ne upa v službo (WTF??!!), da nadlegujem njene domače (?????) in da bo vsem povedala kakšen sem. Torej, tako kot jo je tisti pred mano “posilil”, jo jaz sedaj nadlegujem. In resno cvikam, da me ne bi prijavila (sicer itak ne bi bilo nič, ker je seveda ne nadlegujem), ampak vseeno se mi zdi, da ni fajn, da te policaji pridejo spraševat, da nekoga nadleguješ. In še to…v teh težkih časih (imel sem jo rad) so mi ob strani stali različni ljudje in tudi dve bivši partnerici in ko sem jim povedal o obtožbah, so se večinoma smejali do solz.
Zanima me, ali ona dejansko verjame, da jo zalezujem, ali je to sedaj igranje žrtve pred njenim novim partnerjem (tako kot je meni očrnila prejšnjega)?

Hvala!

Po moje išče neko pozornost dobi jo tako da izsiljuje in malenkostno grozi v bistvu si močno żeli tvojega objema,ljubezni..Ne vem ali je smiselno da jo močno objameš da te začuti in ti zaupa in gresta skupaj na terapijo kjer se ukvarjajo s takšnimi v bistvu ranjenimi żenskami. Pozornosti ni że kot otrok verjetno dobila na pravi način zato stori kaj zoprnega ker le tako bo opażena.Lahko jo zamenjaš ali pa poskusiš spraviti to cuteco srce v red

Pozdravljen!

Iz napisanega sem razbrala, da z njo nimaš praktično ničesar skupnega (premoženja in otrok), zato ti dobronamerno svetujem, da “bejž od nje kolkr hitr, te nesejo noge!!!”. No contacht! ni floskula. Ničesar, nič, nikoli, pod nobenim pogojem. Naj zganja kar hoče, naj joka, prosi, vabi na nove medene tedne, te obtožuje neracionalnih dejanj, zganja vse mogoče drame. Nič! Kot, da je nisi nikoli videl, srečal in preživel lepe in grde stvari.
Pred časom sem brala Munčevo kolumno o temi mejnih osebnostnih motenj. Nekako takole je zapisal … ko/če ugotovite, da imate opravka z osebo z MOM, takoj skočite iz postelje ali izza mize, pograbite, denarnico, telefon in zbežite … pa magari v samih gatah! Če nimate ničesar skupnega z njo. Če pa imate premoženje boste nekaj let hodili po sodiščih in zapravili znatna sredstva. Na najslabšem so tisti, ki imajo z njimi otroke. Ti so za precej let “zakleti in ujeti”.
Torej gassss in ravna črta v šesti brzini!

nova
Uredništvo priporoča

Neversurrender. Imas pozitiven nick, kar je lepo slisat. Nevem pa koliko se ti to obrestuje v odnosu. Jaz sem vztrajal vec kot 10 let, upal, postavljal meje oz vsaj poskusal sem. Zal sem z vsakim poskusom dobil dvojno porcijo nazaj. Zaradi otroka je imela se vecjo moc saj je vprico hcerke zganjala drame, dretja, zaljivke,brcanje igrac itd.. cetudi sem jo opozoril da naj ne pocne tega pred otrokom ni zaleglo. Bilo je se huje.. Spretno je speljala v ozadju lazne prijave in njene izpade obrnila sebi v prid na CSDju in Policiji. Nisi dolzan spravljat ljudi v red, mene e to do konca izcrpalo. Nisem solan za krotilca “zivali” in tudi dejansko ne vidim smisla v takem odnosu. Zakaj bi sploh moral nekomu odraslemu postavljat meje?! Vsak ki ima postimano v glavi se s tem ne ubada. Bodi vesel da nimas otroka s to osebo in samo poberi kovcke in.. Resi se dokler lahko.

Podpis po tvoj zapis. Verjetno se moje pisanje bere kar malo kruto. Za tiste, ki niso nikoli imeli opravka s pravim “momsterejm” in sedaj delijo nasvete kot “ranjena ženska, rabi pozornost, objemi jo in potolaži”.
Zakaj že!? Zato, da te naslednjič še bolj izkoristi, te spet povleče v svoje nore drame, ti ves čas laže, goljufa, zlorablja tvoje zaupanje, te zahrbtno vara, celo pripelje v tvojo hišo večino bivših ljubic, ki jih prijazno strežeš, ne da bi se tebi sanjalo, kdo so … in te konec-koncev poskuša spraviti še ob premoženje.
Ma, samo stran od njih, dokler lahko. Ko se zaveš s kom in čim imaš opravka, je povečini že prepozno. Ne moraš kar oditi, ko so skupni otroci, skupno premoženje … ljubezni pa tako nikoli ni bilo. Razen do samega sebe.
Ne nasedaj ji! Pojdi v knjižnico in si preberi vso možno literaturo od Ne stopajte več po prstih, Čustveni vampirji (teh se trenutno spomnim), poišči si tuje forume o izkušnjah svojcev. Predihaj tudi tale forum, da se ti bodo zjasnila obzorje in razkadila megla. Dokler si z njimi je vse tako zmešano, kaotično in zamegljeno, da ne vidiš realne slike. Šele, ko se odmakneš in preteče nekaj vode in si psihično-fizično opomoreš, boš videl kako noro je vse skupaj.
Očitno nimaš še čisto pokvarjenih senzorjev, zato si zaznal, da nekaj “ne štima”. Zato velja zadnji stavek iz mojega prvega odgovora. Je to sicer samo moje mnenje, odločitev pa tvoja.

Neversurrender, zelo priporocam naslednje strani, upam da obvladas ANG..:
http://www.shrink4men.com (prav posebej za moske, priporocam ga pa vsem jasno)
outofthefog.website
psychopathsandlove.com

Kaktusov Cvet, pozdravljena. Koliko let si bila v vezi z Momsterjem? Kako je bilo s skupnimi prijatelji, a si imela to sreco da te je vsaj kdo razumel, ti stal ob strani, verjel v zgodbo? Jaz sem v zadnji fazi ( totalni psychotriller in horror movie) apeliral na pomoč, poskušal sem razložiti in pojasniti da tukaj ne gre za “klasično” zakonsko krizo. Sit sem bil poslusat odgovorov ” ja oba sta kriva…” itd, kot da ne bi ze sam imel dovolj neznosnega obcutka krivde. Ljudje s tako lahkoto solijo pamet in pametujejo da je prav groza, ko se zaveš kakšno pomanjkanje empatije nas obkroza. Imel sem tudi poln kufr blatenja in laži, ki jih je govorila skupnim prijateljem, seveda z namenom da je lahko upravičila njena dejanja.. (klasika) Spoznal sem da tej skupni “prijatelji” ( spoznala jih je vseh preko mene, predvsem prijateljice ki si jih je dobesedno prisvojila samo zase mene pa odrezala) niso nobeni prijatelji, ampak navadni oportunisti. Ljudje brez hrbtenice.. pravi prijatelji nimajo strahu povedat cloveku v obraz stvari. Samo ena skupna prijateljica, ki je obenem tudi sama spregledala njene lazi, manipulacije in izkoriscanje, ji je povedala v obraz. Rezultat, Momsterka je popolnoma prekinila z njo na vseh nivojih..

HOP, vračam pozdrave!
Z veseljem ti bom napisala svojo zgodbo. In kako sem se rešila. Ampak ne tukaj. Izmisli si kakšen fake @ in mi ga posreduj.
Bay in lepo popoldne!

Tejčika tajaaa, noben objem ipd ne pomaga. Jaz sem neštetokrat predlagal in to že precej zgodaj tekom odnosa oz zveze da skupaj obiščeva terapevta. Odgovor je bil vedno nikalen. Odgovori so bili v stilu, “jaz nimam problemov, ti jih imas, pojdi sam..” Ji recem: “ok, prav mogoce jih res imam jaz, ampak se vedno glede na to da sva partnerja morava iti skupaj, mar ne? Pripravljen sem sprejeti mnenje terapevta…” skratka nic iz vsega skupaj..

Kaktusov cvet, razumem popolnoma zakaj ne zelis tukaj opisat osebne zgodbe.. Jaz tudi ne
grem prevec v detajle iz istih razlogov. Preveri ce si dobila na zs moj mail.. LP tudi tebi

Nisem registrirana na forumu. Moj e-mail: [email protected]
Pozdrav.

http://shrink4men.com/2010/10/27/can-men-be-abused-by-women/

Kaktusov Cvet, you’ve got mail.. 🙂

S takimi ljudmi se ne da živet.
Dovolj zgodaj doživel podobno zgodbo. Punca je začela z milim “prijaznim” izsiljevanjem, potem je bil počasi jok, pa sredi noči odločitve, da gre jokat na grob k svoji babici, ker ji je tako hudo zaradi mene, potem puščanje lekadolov in cypralexov na očitnih mestih, spet ker se je morala zdraviti zaradi mene, ker pač nisem vedno plesal tako kot je hotela.
Se predružujem drugim: čim prej se odstrani iz njene okolice, preden ti kaj podtakne – najbolje, da sploh ne daš priložnosti za komuniciranje. Manipulatorji namreč vedno dobijo pozornost in človeka na ta način priklenejo nase. To, da se prepirata njej samo ustreza, ker dobi pozornost. Torej mirno hladno čimdlje stran.

Hipster, točno to, GFO!! Fantje in dekleta, nekateri imate to “srečo”, da opazite to že v samem začetku s tem imate veliko možnost da spokate čimprej. Ne bodite naivni, reševalci, ipd.. Verjemite vsem nam ki tukaj pišemo lastne izkušnje, to so no win situacije. Ne imejte družine, bognedaj otrok s temi osebami. Sanja se vam ne niti pod razno kaj je to “pekel”..

Pozdravljen neversurrender!

Zaupaj svojim ptičisam, očitno dobro vedo , kako in kaj!! 🙂

Ja, verjetno bo trosila svakojake laži o tebi, ker je to del njenega načina, da pridobi pozornost. Tega običajno ne prijavljajo policiji, ker gre zgolj za prodajanje megle, ki služi zgolj temu, da se drugemu zasmili in da je do nje še bolj zaščitniški. Tudi če bi prišla policija ( ki mora opraviti razgovor s teboj ne glede na to kaj si mislijo o tem, oziroma če gre za očitno laž) je potrebno zalezovanje dokazati, kar ni ravno lahko in če ji nisi poslal 576 sms sporočil , elekronske pošte in ni prič, ki bi potrdile, da si ure in ure pred njeno službo ali domom, se policja ne bo zganila niti v primeru, da bi jo res zalezlova….Meni se je že zgodilo, da me je nekdo iz hudobije prijavil z lažnimi navedbami pa se je končalo tako, da je bilo policaju bolj nerodno, kot meni, da me mora zaradi dožnosti sprašvati takšne nebuloze 🙂 . Tako da ne skrbi.

Vem, da je težko živeti z mislijo, kakšne vse laži nekdo govori o tebi, vendar te lahko tolaži misel, da pri takšnih ljudeh kot je ona, resnica VEDNO pride na dan, saj se slej ko prej tako zapletejo, da ne gre drugače. In tako kot ti danes veš, da so bile zgodbe o nekdanjem partnerju laži, bo tudi novi partner slej ko prej dojel.

GittaAna

GittaAna

Gitta Ana, naj se ti še jaz zahvalim za tvojo izjemno požrtvovalnost in pomoč, ki jo v takšni ali drugačni obliki nudiš ljudem v stiski. Zares izjemno veliko pripomoreš marsikomu k razumevanju in iskanju poti iz tega pekla..

Lp HOP

Danes zjutraj sem dobil SMS, ki je bil namenjen njenemu novemu partnerju, pa ga je po pomoti poslala meni. Sesulo me je. Izpovedovanje ljubezni in skrbi novemu partnerju. Boli, noro boli. 🙁

Mene tako boli pri srcu (čeprav sem jaz končal zvezo), ker ne morem razumeti, da nekdo tako lahko vse preboli. Konec avgusta je hotela še mojega otroka, sedaj pa je srečna z novim. Samo čakam, kdaj mi bo nekako sporočila, da je noseča.
Še nobena zveza me ni tako uničila kot ta.

Beri svoj prvi post. Večkrat.

New Report

Close