Najdi forum

Pozdravljeni!

Sploh ne vem kje naj zacnem….zmedena sem, prestrasena, jezna sama nase, ….skratka… nimam pojma kaj naj naredim.
Takole je…. sem v vezi s partnerjem, imava dva otroka. Tu je vse ok. Problem nastane, da sem na spletu spoznala cloveka, s katerim sva si pisala, flirtala,se dobila na kavic itd….in tu nastane problem! Vem, da ne bi smela. Razumem in vem da sem sama kriva…. 🙁 a vse prej, kot to bi rabla sedaj vas nasvet, ker mislim da ima ta oseba definitivno MOM, kako se ga resiti? Kako koncati?
Nestetokrat sem ze koncala z njim,naj povem, da sva bila intimna samo enkrat. In to je bilo skoraj leto nazaj….a ne da mi miru. Skoz mi pise, ko ga ignoriram, mi zacne groziti, da bo povedal partnerju, da naj ga ne dajem na ignor, da naj si ne delam skode, da mi nic noce, da bi samo zelel, da sva prijatelja,…skratka enkrat osladno kot ne vem kaj,takoj ko ni po njegovo, pa groznje. In ker seveda padem na groznje in se vstrasim, naredim, kot zeli. Pa vem, da ne smem.
Skoz mi govori, da razume mojo situacijo, da mi noce nic, samo zeli, da je moj najblizji, da ne bi prenesel, da sem s kom drugim, njega pa odslovim, zmisljuje si zgodbe, da ve s kom si pisem po fb,….ce me vidi da sem online, je takoj napad z njegove strani, da mam novega dopisovalca, da vse ve itd itd itd ….
komstrantno si zmisli nekaj, da me ima kao v primezu in me ustrahuje s tem, da naj pojem kar sem si skuhala,…da mu lazem,,,, ni da ni koliko vsega.
Ve kje sem doma in ve kje delam. Ce ga blokiram na fb, kar sem ga ze, dobivam po 60 smsov na dan… vse imam shranjeno, povedala sem mu, da ga bom prijavila, da me nadleguje, da mi ne da miru, da me ustrahuje, a njemu ne pride nic do zivega.
Je namrec vojak, pa se nek agent v tujini in misli, da lahko vse, da ima moc in ima jo nad mano…jaz pa ne vem kako naj to koncam, kako se naj lotim stvari. Cisto sama sem v tem, partnerju ne upam povedati 🙁 Grozno mi je in grozno se pocutim…
poskusala sem na lep nacin, kao razume en cas, a spet se naenkrat pojavi kot strela z jasnega njegov sms in ve ne odgovorim, takoj za tem grozilni smsi v smislu, ti se kr igraj z mano, tebi bo zal, ne meni ipd.

A mi lahko da kdo kak nasvet kaj narediti? Bojim se ga… in bojim se da bi izvedel moj partner 🙁

Hvala za nasvete.

Lp obupana

A si sigurna, da je res vojak in kao neki agent? Sem se spomnila kolobocije moje prijateljice, ki je nasedla enemu modelu, ta ji je prodajal take pravljice o tajnem agentu pa da imajo njegov telefon pod nadzorom in mu zato ne sme pisat, ga klicat kadarkoli, prit k njemu na obisk, ker je stanovanje pod kamero, bla bla bla. V resnici je bil poročen. Ona pa vse verjela, ker je bila tako zatrapana.
V glavnem, mogoče ti samo naklada, da bi se ga bala, pa tudi če je res v vojski, ne sme početi, kar se mu zljubi.
Še zadnjič mu odločno povej, da ga boš prijavila najprej operaterju in bo dobil opozorilo, naj ne nadleguje, nato pa še na policijo zaradi groženj. Čudi me, da tvoj partner ničesar ne opazi?
Blokiraj njegovo cifro na telefonu, nehaj uporabljati FB (odrasli ženski z dvema otrokoma ne bi smelo biti pretežko) ali pa si odpri nov profil.

si pa kar dobro plačala ceno za postranski seks ni kaj.
Tip se najbrž laže, da je vojak, gotovo pa se laže okrog tajnih misij.
Ukini svoj fb in ostale fuk profile, izgini iz neta (imaš doma dovolj dela), blokiraj njegovo cifro in se mu ne javljaj. Če ne bo odziva, ti nič ne more. V skrajni sili lahko kaj pošlje tvojemu partnerju, ampak ta tebi tako ali tako ni problem. Si boš že kaj izmislila.

nova
Uredništvo priporoča

Če mene vprašaš, ga res čst ignoriraj in mu povej, da ga boš prijavila ali pa ga celo res daj. Saj verjetno dobi kakšno obvestilo, pa mogoče celo tvoj partner ne bo izvedel. Oz. hm bilo bi fer, da mu poveš. In tvegaš, saj je bila tvoja napaka, zrelo jo je enkrat odkrito priznat.

Ena možnost morda je v tem, da najprej sprejmeš tudi najslabši možni izid, kot praviš je to, da lahko partner izve. Ko boš v teoriji sprejela tudi to negativno opcijo, se boš lahko borila in delovala bolj iz srca in ne strahu. V mislih si ga vizualiziraj, kot da stoji za steklom, tako da te njegova energija ne doseže. In naj sam začuti tvojo nedostopnost. Bori se odločno, taktično. Otresi se slabe vesti, sprejmi to, kar si storila. Še vedno si OK!!! takšna kot si, z vsemi napakami vred. Rešitev je v tem, da gremo skozi strah in ne okoli strahov.

New Report

Close