Najdi forum

Pozdravljeni.
Se naprej opravičujem, če bo pismo malček zmedeno, ker trenutno delujem tudi sama tako.
Še sama ne vem kako naj opišem kaj mi je, rada bi se samo izpovedala nekomu, ki bi me razumel in mi povedal, da nisem nora in da še bo vse vredu z menoj, ker domači me ne razumejo najbolj.
Naj povem, da sem pred pol leta drugič zapustila mom partnerja, najina zveza je bila podobna, zraven njegovega občasnega alkohola agresivnih izpadov peklenski gugalnici.Trenutno sem z otrokom pri starših, pokliče me še vedno občasno,ko je osamljen in ko je pijan in sam pravi da se bo spremnil, in se opravičuje.
Jaz pa…. ne vem če sem še čisto normalna rada bi si ga izbrisala iz glave, trenutno sem na antidepresivih, zadnje pol leta sem shujšala 15 kg vsi mi pravijo da sem čisto drug človek, da imam oprane možgane.Včasih mi res ni več do življenja, da bi se ukvarjala z otrokom, poprej nisem nikoli bila takšna, nisem več ista oseba ampak še vedno mislim nanj, kje je, je z drugo, kako je lahko bil kdaj takšen z menoj, kar ne morem si ga izbiti iz glave ne glede na to kaj mi je storil .Ne vidim nobenega smisla nimam več nobenega cilja, utrujena sem od vsega ne vem kaj čutim. Pa tako bi rada spet nazaj zaživela imam tisoč in eno misel vsako stvar premislim stokrat zakaj, nekako mi ni do družbe, v službi sem komaj zbrana.Še ena zadeva z bivšim partnerjem pred tem nisem imela nikoli takšnih problemov, šla sva sporazumno narazen in se še danes pozdraviva, kar za tega zdaj dvomim da bom lahko on je ali hoče biti z mano ali pa na smrt skregan, dokler ne pride do ponovnih izpadov, kar pa še dodatno boli zakaj?Zakaj ni zmožen normalnega pogovora.Pride človek kdaj iz tega pekla, se sploh duša lahko ozdravi, si lahko še kdaj isti človek kot pred časom ali pa se mi že od vsega dobesedno meša.

Draga moja. Seveda boš prišla iz tega, seveda te čaka boljši jutri! Nisi nora, samo hude stvari si preživela! In nisi edina! Tu nas je dosti, ki točno vemo o čem govoriš. Svojci so pogosto najslabši sodniki, ne oziraj se na njih! S tabo smo, oglasi se še kaj.

Pozdravljena Bo kdaj!

Vsak razhod je težak in proces, ki traja nekaj časa. Če pa je na drugi strani oseba, ki ima osebnost, značilno za osebnostne motnje je še huje in traja dlje.

Če želiš, da se stvari čimprej pomirijo moraš začeti delati na edinem področju, kjer imaš dejansko vpliv in to si ti sama. Energijo usmeri vase in morda začni s tem, po čem pravzaprav v resnici hrepeniš, kadar hrepeniš po ex.

Napiši na list dejstva, kakšno je realno življenje z njim in na drugega, kaj točno je tisto po čemer hrepaniš in verjetno boš odkrila, da žaluješ za svojimi iluzijami- Rada bi bližino..ti jo je res nudil?…rada bi ljubezen..ti jo je res dal?..ne maram biti sama….si bila res v dvoje takrat, ko si bila z njim ali pa je bil on in ti zgolj zraven za zadovoljevanje njegovih potreb…?Itd.

LJudje z značilnostmi OM se na začetku zveze zlahka prilagodijo partnerju, naredili bodo vse, da bi dobili, kar si želijo četudi to ni v skladu z njimi. Ko pride realno življenje se pokaže realna slika. In to je v resnici tvoj partner, ne predstava, ki te je pritegnila k njemu.

Če boš prebrala še izkušnje drugih boš videla, da je edina star, ki pomaga, da se odmakneš iz začneš delati na sebi. ( knjig za to je ogromno, pa tudi česa drugega). Kaj te je pritegnilo, kaj si v resnici želiš od partnerja, kaj te drži v nekem odnsu, četudi ni zdrav ne zate in verjetno ne za otroka…itd…med iskanjem teh in drugih vprašanj poveznih s teboj se bo počai začela redčiti megla in boš bolj jasno videla tako sebe, kot svet okoli sebe in se veliko lažje odločala za bolj zdrave odnose.

GittaAna

GittaAna

New Report

Close