Najdi forum

Pozdravljeni. Sem v veliki dilemi in sicer s fantom sva skupaj že eno leto, pred mesecem dni me je zaročiv. Skupaj sva zelo srečna in tudi živiva skupaj. Me pa zelo skrbi ker zadnje čase opažam da pri sexu želi samo od zadaj, poleg tega sem na njegovem telefonu našla da gleda posnetke gay. Ter tudi včeraj si je pisal z enim tip če se lahko dobita. Tako da sem v veliki zmešnjavi kaj naj naredim?

to moraš pa pri sebi razčistiti. Želiš klasično zvezo moški ženska ali si odprta za druge možnosti kot je npr. navzven klasična družina, mož pa seksa okoli z moškimi.
Kaj pravi tvoj fant na to?

Problem je v tem da on neve da sem to zvedla, zdej pa nevem na kak nacin naj se pogovorim to z njim… ja sej vem da se morma pogovorit, sam ni tak enostavn ga kr vprasat ce ma kerga fanta in to…

nova
Uredništvo priporoča

On te vara (ni važno a s tipom ali žensko) in ti tukaj sprašuješ, kaj naj? Načevljaj ga, naj živi samsko in free življenje ter se dol daje s komer hoče.

Ja kaj pa te pravzaprav moti? Da seksa z drugimi, da so to moški ali samo to, da ti tega ni povedal.
Če se z njegovimi dejanji strinjaš bo presrečen, ko se mu ne bo treba več skrivati.
Če takega življenja ne želiš, pa se ima sploh smisel pogovarjati?
Ali bi samo rada, da ti oči z nutelo namaže?

Spet tema, ki se je znašla v popolnoma napačnem forumu.

In tako kot je napačen forum, je tudi domnevna fantova biseksualnost lahko čisto napačna.

“Biseksualnost takoj podvoji vašo možnost, da v soboto zvečer dobite randi.”
Woody Allen

Biseksualnost seveda zato ne pomeni večje promiskuitete.. temveč, kot je že Woody povedal, so samo možnosti zato dvojno večje.
Tradicionalno ljubosumne ženske so tako lahko dvojno ogrožene. Vsi ljudje jih praktično ogrožajo! Nič kaj lepo življenje.

Zdaj, biseksualnost ni kriva za nič. Fantovo vedenje – prikrivanje.. pa za marsikaj. Laž že nekje na začetku “veze”?
Preminila dr.Janez Rugelj in dr.Marijan Košiček bi seveda takoj povedala, da je fant latentni gej in posledično definitivno mamin sinček.
Itak, v njunih očeh, tako ni bilo nobenega pravega moškega na celem slovenskem, razen njiju samih. Škoda, da ju niso nikoli soočili.. me prav zanima, kdo bi bil “last man standing” 🙂

Glede na to, da vaju niti ne poznamo.. je seveda možna tudi ta verzija, da je fant dejanski gej.. in ima vas za krinko. Kar se žal dostikrat zgodi zaradi pritiskov družbe.. kot tudi tega, da človeška seksualnost ni polarna.. temveč ima več stopenj.
Po nekoliko staršejši Kinseyevi skali, je vmes še 5 stopenj: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kinsey_scale#
Sodobnejše skale imajo še več stopenj.
Preprosto povedano: človek je lahko izključno heteroseksualen, malce biseksualen, biseksualen ali čisto homoseksualen.
Vprašanje je vedno: kateri spol te bolj privlači?

Zdaj, če bi bil fant dejansko biseksualen, bi ga privlačilo tako žensko, kot moško telo.
Podvprašanje pa je ali je ektraverten ali introverten.. če je prvo, bo vsako telo pognalo kri po telesu.. če je introverten, raje prej ljudi globlje spozna, preden se na njih “naveže”.

Najslabša kombinacija je torej ekstovertni biseksualnež.. kjer mu je cel svet igrača! Človek bi mu kar zavidal.. po eni strani. Ne pa čisto zares.

Zdaj.. če je vaš fant res biseksualen.. je oprostite izrazu: dokaj butast. Ker, če bi uporabil vsaj delček iskrenosti ter besedne spretnosti, bi vas lahko začel počasi napeljevati v eden spodoben 3 some – trojček.. z dvema moškima. Seveda bi tretjo osebo izbrala oba skupaj .. in ne le eden.. samo vi ali zoglj on.
O trojčkih MŽM – moški – ženska – moški.. je kar nekaj odprtih tem.. še več je obratnih: ženska – moški – ženska.

Sodeč po knjigi SEX AT DAWN.. “Seks ob zori” – http://www.bukla.si/?action=books&book_id=15964 , je to zato, ker se nam moškim praviloma seksualnost nekako “zabetonira” okoli 20 leta.. ženske pa ostanejo fleksibilnejše, radovendejše.. vse življenje.
Sevea je tudi drug aspekt: svet je patriarhalen in moški pač dobi, kar si želi.. ženska ne nujno (razen na Skandinaviji).

Bistvo problema pa ni ta ali ona seksualnost.. temveč iskrenost. Te v vezi ni, če vam prikriva odnose z drugimi ljudmi.

Za seksualnost velja preprosto pravilo: “Prav je tisto, kar obema (vse, če jih je več) odgovarja.”
Vsako delovanje izza hrbta je tako izdajstvo zaupanje.. varanje.

Razen v primeru, da vas to nekako vzburja.. vam je všeč, da ima partner še druge spolne partnerje. To je sicer bolj tipično za moške, katerih tovrstno uživanje oz. Način življenja, se imenuje “cuckolding”.
Zdaj, nekaj logike je tudi v tem.. Ali imate partnerja tako radi, da mu privoščite, da uživa v seksu z drugo osebo?
Plus.. čisto evolucijsko, takšen pogled ljudi dobesedno vzburi in požene tekmovalnost.. kar še pospeši vzburjenost.. Več o tem v višje omenjeni knjigi.

Ampak, ponavljam.. bistvo problema ni seksualnost.. temveč:iskrenost in odkritost. Te v vaši vezi trenutno ni.

De omnibus disputandum..

New Report

Close