Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Kako preživeti z narcisi? Partner mi povzroča čudno obnašanje

Partner mi povzroča čudno obnašanje

Končala sem nekaj letno težko zvezo.Odkar pomnem je bilo s to zvezo nekaj narobe.Saj konkretno se ni dalo na nič s prstom pokazati vendar se je ves čas dogajalo.Najprej sem opazila ,da partner večinoma dela na seksu na skupnem odnosu pa nič.Zbliževala sva se le telesno onje nekak živel svoje življenje moje ga pa ni preveč zanimalo.Deloval je hladno in večkrat sem imela občutek da si ne želi poslušati mojih življenskih zgodb ,najrajši je imel če sem z njimi čimprej zaključila in se posveteila telesnim užitkom.Seveda me je to začelo motiti.Človek ni imel nobenih idej za skupno življenje in reševanje problemov.Postajala sem vse bolj nemirna in nezadovoljna.Čez čas sem ugotovila ,da mi ta v resnici ni pripravljen ničesar ponuditi razen izkoriščanja .V zvezi z menoj je še naprej iskal boljšo naložbo meni pa to prekrival.Vse bolj sem postajala odvisna od njega .S svojim obnašanjem je vse bolj povzročal potrebo v meni da bi ga preverila.Lahko je šlo za brskanje po telefonu ali po njegovih žepih.Žal sem v žepih našla kondom v telefonu pa dopisovanja z drugo.Seveda sem mu vse povedala.Hotela sem odgovore,Njegovi odgovori so bili da hodim v skrajnosti in brskarim po njegovih stvareh.Kondom naj bi v njegov žep shranil prijatelj pred ženo,dopisovanje z drugo pa ne pomeni nič ker jaz si baje vse narobe tolmačim.Krasen lažnivec njegovo manipuliranje z menoj je bilo njegovo najboljše in zadnje orožje.Namesto mirnega življenja z njim mi je vse bolj povzročal ljubosumje,dvom in sumnjičavost.Ker sem pred njim imela nekaj letno zvezo z drugim moškim vem da normalna zveza izgleda popolnoma drugače.Prejšnji mi nikoli ni dal povoda da bi se obnašala drugače in še na misel mi ni prišlo da bi brskarila po njegovih rečeh.Ni bilo potrebe človek je pošteno prebival ob meni. Vendar je moral prezgodaj oditi. Z novim partnerjem pa nikamor nisem prišla razen do prekrivanj,laži in prevar.Varal me je vso dolgotrajno zvezo seveda na skrivaj.Da bi odnehal mu še na misel ni prišlo vedno sem bila jaz nora in jaz sem fantazirala.Njegova nesramnost je šla še dlje in javno na internetu klika in komentira novi ljubici.Zadevo z ljubico sem želela preveriti .Ko sem mu pokazala dokaz je znorel.Razen ignorance mu nič drugega ni prišlo na pamet .Ničesar ni storil za izboljšanje najinega odnosa raje se je odločil za poročeno ljubico.Je po moje. zanj tako veliko blažje .KO potegneš črto se sprašuješ ali si človek imel opravka z norcem ? Seveda takšnega razmerja kljub želji in ljubezni ne morem več nadaljevati.

Ne razumem, zakaj bi bila žalostna, če si se znebila prevaranta? Ne znaš biti sama in samska ali si celo mazohistična, da ti je pasalo biti skupaj z nekom, ki te je vidno varal?

Sem dala podobno izkušnjo sama čez in te popolnoma razumem kako se počutiš. Lahko samo rečem, da smo lahko srečne, da smo končno spregledale, da takšen odnos ne pelje nikamor.Tudi sama sebe sprašujem kako sem si lahko dovolila, da sem padla na tok nizek nivo, ko pa sem pred bivšim imela vedno normalne odnose in tudi končala veze na prijateljskem nivoju, z ta zadnjim pa katastrofa. Kaj sem videla na njemu takšnega, da sem sama sebe slepila, da bo boljše..sedaj sem ze nekaj mesecev samska in resnicno, ce ne bi prekinila odnosa bi pristala na kakšni psihiatriji. Gremo naprej, vzami si čas samo zase pa počni nekaj samo, da se zamotiš in ne razmišljaš preveč. Nisi pa edina z takšno izkušnjo tako, da..čas bo že naredil svoje 🙂

New Report

Close