Najdi forum

Pozdravljeni

Novembra 2013 sem preko foruma nebojse prišel v stik z vrstnikom. Predstavil se mi je kot visoko izobražen človek, rekel je, da je mag. farmacije. Če je to res ali ne, ne vem. Nekaj pojma o predpisovanju zdravil sicer ima.

Skratka menil sem, da sem končno spoznal človeka, s katerim bom lahko prijateljeval, se družil, pač sklepal da je človek na mestu, če je visoko izobražen. Kaj kmalu se je izkazalo, da ni mož beseda. Vsakič ko sva bila dogovorjena, da se dobiva, me je tik pred zdajci pustil na cedilu. Nekega dne me je pa prosil, naj mu posodim 100 €. Malce sem okleval, a sem mu posodil. Ko pa je prišel čas za vrnitev denarja, je vsakič bilo “Joj, nimam danes, ti jutri vrnem; Jooj, ko bi vedel, kakšno neumnost sem danes storil. Sem se z nekom stepel, tako da sem cel dan preležal; Ej, ne morem ti še vrnit, ker se mi varčevalni račun še ni sprostil.” Postalo je jasno da laže, kako pes teče. Sem mu zagrozil, da bom preko odvetnika izterjal denar. Dal se mu časovni rok, do kdaj naj denar vrne, sicer ga bom preganjal. Očitno je zaleglo in je denar vrnil. Toda očitno je bil to tudi udarec za njegov ego. Mi je v nekaj urah pustil skoraj 200 neodgovorjenih klicev (pa to se ni zgodilo le enkrat). Komaj je telefon nehal zvoniti, že je čez pol minute spet zazvonil. Ko sem mu rekel naj neha, ker bom v nasprotnem obvestil ponudnika telefonije, je nehal klicarit. Je pa potem začel provocirat preko maila, mi je v enem dnevu poslal 8 mailov. Pa ga je tudi to minilo, saj nisem padel na provokacije.

Zanima me, ali gre v tem primeru za osebo z motnjo in če, za kakšno motnjo gre?

Za 100 eur ti noben odvetnik ne bi prevzel “primera”. Še za par jurjev evrov, vprašanje. Imel si srečo da se je tip prestrašil, sicer bi gladko pozabil na ta denar. To je drobiž. Ti greš pa celo zaroto narest iz tega. Se tudi sicer v življenju obešaš na malenkosti?

Kdo je tu moten, ti ali on, je vprašanje.

Tega takoimenovanega mag. farmacije pa poznamo.
Tako, da zgodba verjetno ni prva, niti zadnja. In ja, pričel je z zneskom 100 evrov, nadaljevanje bi lahko bilo veliko hujše.
Oseba je bila s foruma nebojse.si že večkrat opozorjena in enkrat za določen čas tudi odstranjena zaradi nekaterih kršitev kodeksa, pravil obnašanja na forumu in podobno.
Tako, da si prav ravnal Frenk_ !

nova
Uredništvo priporoča

Tudi njega že vsi poznajo. Po vseh forumih piše enake zgodbice in je kronično zamorjen in zajedljiv. Pomaga samo popolna ignoranca, je pa treba ljudi opozoriti da gre za čustvenega vampirja. Vsak se potlej sam odloča koliko bo namenjal pozornosti takim zajedavcem. Vsak piše svojo zgodbo.

Bodite v cvetju.


Namen grožnje z odvetnikom je bila ravno to, da se prestraši in vrne denar. Če je to zate malenkost, naj ti povem da zame ni. Tudi če na koncu ne bi videl denarja, se je šlo za princip. Pa res vprašanje kdo je moten, če nisi sposoben dojeti mojega teksta in od nekod kar potegneš neko zaroto in obešanje na malenkosti.


Torej ta človek ni od mag. farmacije niti m in gre za patološkega lažnivca? Kaj potem sploh dela na tistem forumu? Je še koga fehtaril za denar?


Vprašanje, kaj je s tabo narobe, da zalezuješ ljudi vsepovsod in si prisotna na 1001 strani, da si na tekočem s tem, kaj kdo piše nekje. Ti si šele čustveni vampir. Se še spomniš tvojega zapisa iz leta 2011, kjer omenjaš da si želiš, naj te nekdo pozdravi? Narcisoidnost in potreba po pozornosti. Kar nekaj ljudi ti je že napisalo, kar ti gre, pa ti še vedno ni dalo misliti, ti ne odpre oči. Saj, če pa imaš motnjo in nisi tega sposobna uvideti.


Pa ko smo že pri malekostih, kaj je za nekoga drobiž je relativno. Zame je 100 € pomenilo bogastvo. Očitno ti gre zelo dobro v življenju, če je to zate drobiž.

New Report

Close