Najdi forum

V ribnici sem spoznala moškega ,ki ima vse znake čustvenega vampirja . Ime mu je Robi T. in mislim oz.prepričana sem da načrtno izbira žrtve ( ženske) in jih s svojo karizmo,prijaznostjo zapelje,osvoji in nato izčrpa ……no ena od teh sem tudi jaz …….saj sem sama kriva . Če ima še katera izkušnjo z njim naj mi piše na email : [email protected]

Pozdravljena Tanja!

Tokrat sem dovolila objavo, ker je prav, da se opzori na morebitne vampirje, vendar opozarjam, da na forumu ne bom dovolila objave s imeni in priimki, dokler stvari niso preverjene. Četudi vam verjamem, da ste verjetno srečali prevaranta, pa se lahko zgodi tudi to, da bi kdo želel namerno škoditi komu in ga blatil po forumih.

Lahko pa opišete vse, kar se vam je dogajalo in morda kraj ….in tisti, ki je imel podobne izkušnje bo že vedel za koga gre. Upam, da se vam je kdo oglasil.

GiitaAna

GittaAna

… jas sem z njim imela izkusnjo… žal…

[email protected]

nova
Uredništvo priporoča

Joj, a ni tako objavljanje malo prehudo? Vsaj meni je. Z vsem spoštovanjem do ranjenih srca. In ljudje nas največkrat, roko na srce, prizadanejo kolikor jim sami dopustimo…

Če bi bolj redno prebirala med.over.net se mi najbrž nebi zgodilo kar se je !!!!!!
Če ga katera prepozna (R.T.) ter prebere moje sporočilo naj mi piše na email ,ker tudi jaz sem pol leta nazaj imela izkušnjo z njim .
(email: [email protected] )

New Report

Close