Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija P O N O V N O: ZASEBNA SPOROČILA

P O N O V N O: ZASEBNA SPOROČILA

Ponovno naj vas spomnem: NA ZASEBNA SPOROČILA NE ODGOVARJAM, RAZEN V PRIMERU, DA GRE ZA DELIKATNE ZADEVE ALI ZA ZADEVE, ZARADI KATERIH BI LAHKO BILI PREPOZNANI.[/b][/b]

Vse ostalo vprašajte na javnem forumu.

Enako se zdijo žaljivi pripisi, da to bi pa res lahko … pa če se mi res da napisat, da naj postavijo vprašanje na javnem forumu … da v tem času bi tudi odgovorila … nespoštljivi do mene in mojega prostovoljnega časa, ki ga namenjam odgovorom.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Tanč, pozdravljeni,

želela bi se opravičiti, ker sem vas nadlegovala z zasebnim sporočilom. Zdaj sem šele videla objavo, da na zasebna sporočila ne odgovarjate. Res se opravičujem. Sin je imel težave z lulanjem in me je zagrabila panika, zato nisem podrobno pregledala foruma. S spoštovanjem, Arijana

Ne najdem vašega vprašanja. Ste potem poslali na forum?

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close