Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija izrastki na kosteh na stopalu

izrastki na kosteh na stopalu

Pozdravljeni, pri sinu 7 let sem včeraj čisto slučajno na desni nogi (pregib stopala in malo od gležnja) zatipala manjše izrastke na kosti ali zadebelitev, ki so vidne, ko se stopalo malo napne oziroma ko stopalo iztegne. Pri normalni stoji se skoraj ne tipajo. Na levi nogi pa jih ni. A mislite, da bi bilo potrebno pokazat zdravnici ali je to normalno? Že vnaprej se Vam najlepše zahvaljujem. Lep pozdrav, Daja
P.S.: Imam sliko, pa mi je ne uspe pripeti

Dvomljivo je, kaj ste zatipali. Morda narastišča mišic, kajti kosti v gležnju in skočnem sklepu je težko otipati tako, da bi lahko zatipali izrastke. Seveda pa ob priliki vprašajte oz. pokažite otrokovemu pediatru.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

zdravo !
Star sem 41 let in 2 do 3 krat na teden tečem. Letos marca sem opazil nekakšen izrastek na levi nogi na sredini podplata – na sredini notranjega vzdolžnega loka. Sedaj opažam da se je ta izrastek bistveno povečal. Prav tako sem opazil spremembo tudi na desni nogi na istem mestu. Mesto izrastka je neboleče, nima posebne barve. Ne boli ob hoji ali teku. Vseeno sem zaskrbljen. Prosim svetujte mi.
Hvala za vaš odgovor in Lep Pozdrav .

Če ste stari 41 let, potem to ni za pedaitra:=) Načeloma pa velja obisk pri osebnem zdravniku in RTG slikanje.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close