Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Kurje oko?

Kurje oko?

Pozdravljeni

Imam hcerko staro 16 mesecev in smo se ravno vrnili iz dopusta, kjer je vecino casa hodila bosa po kampu. Pred parimi dnevi sem na peti opazila otiscanec oz kurje oko, danes pa se na drugi nogi med palcem in kazalcem. (Pripenjam fotografije). Ali gre res za kurje oko in ali je v tem primeru potreben obisk pri pediatru? Naj dodam se to da vecino casa hcerka hodi normalno, vsake toliko casa pa zacne kot nekaj sepati oz kot da bi se afnala med hojo. Pa sem pomislila, ce je mozno da tako hodi ker jo bolijo omenjeni otiscanci? Ce ji pa pritisnem na mesto kjer je kurje oko pa ne morem zagotovo reci ce jo boli ali ne ker mi ne pusti ravno dotikati se njenih stopal ze tako ali tako.

Hvala za pomoc in mnenje.
Lp

Otiščanci se pojavljajo običajno zaradi tiščanja obutve na nogo in le izjemoma po hoji z bosimi nogami. Morda gre za kakšne manjše tujke, ki se bodo po naravni poti izločili sami. V primeru vnetja, rdečine, bolečine, greste k zdravniku.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close