Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Kako prepričati osebo za domačo žival, če že imamo eno?

Kako prepričati osebo za domačo žival, če že imamo eno?

Živijo!
Kako prepričati starše za zajca/morskega prašička/hrčka ali kakršnega koli glodalca če imamo že pri hiši mačko, ampak je prijazna. Vedno reče ne, ker že imamo mačko. PROSIM POMAGAJTE KER SI ZELO ŽELIM IMETI SVOJO ŽIVAL. Hvala!

Če imate doma muco tudi jaz ne bi priporočila še kakšnega hrčka ali zajčka. Muca je verjetno pri hiši že nekaj časa in bo težko sprejela novega člana, kljub temu mislim, da bi bilo lažje s še eno muco kot pa s hrčkom ali zajčkom. Ne bi bilo prav, da bi bil pa novi član zaprt noč in dan v drugem prostoru, ker bi se počutil odrinjen in osamljen. To je moje mnenje.

Če imate doma mačko, ki lovi, potem niti pod razno ne priporočam kakršnegakoli malega glodalca v hiši, saj boste morali vedno paziti, da je ločen od mačke. Pa tudi življenjske dobe nimajo ravno dolge.

Pozdravljena,
Tudi jaz imam popolnoma isto težavo.
Mačko imamo na srečo zunaj, zato zaradi glodalcev nabi imeli problema. Zelo si želim kakršnega koli glodavca, ampak so moji starši strogo za ne in se jih ne da prepričat. Posebaj očeta.

New Report

Close