Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina yorkshire terrier podarim

yorkshire terrier podarim

Pozdravljeni,

doma imam 2,5 let staro psičko pasme yorkshir terrier.Psička noče biti sama doma in kadar jo pustim za kratek čas samo neprestano laja in cvili,ker živim v bloku,mi sosedje ves čas grozijo,enkrat so mi jo celo zastrupili,tako,da jo je veterinar komaj rešil.Do sedaj sem zanjo imela varstvo za čas,ko sem bila v službi. Žal pa tega varstva nimam za naslednjih 10-15 let,kolikor jih bo predvidevam dočakala.Če kdo od vas pozna koga,ki živi v hiši,ali pa je v penziji in bi imel čas za takšnega psa naj mi prosim javi.
Moram pa še povedati,da smo poizkusili vse metode,da bi psičko prevzgojili,od strokovnjakov za vedenje,do pomirjeval in antidepresivov,ki jih je predpisal veterinar.Drugače pa je lepo vzgojena,obvlada kar nekaj trikov in ima rada otroke.Na vas se obračam,ker je psička zdrava in je ne želim uspavati,kar so od mene zahtevali že sosedje.

Objavi še na FB in obvesti pristojno zavetišče v kaki situaciji sta se ti in tvoja psička znašli. Mogoče ti bodo lahko kako pomagali ali pa vsaj dali kak nasvet.

Julija

Na FB sem že poskusila in v zavetišču tudi.V zavetišču so mi svetovali naj se posvetujem s strokovnjaki za pasje vedenje,kar sem tudi storila,vendar so mi povedali,da prevzgoja traja pri takšnem primeru tudi do eno leto,kar pomeni,da bi morala dobesedno pustiti službo in počasi privajati,da ostane sama doma.Tega pa si ne moram privoščiti,ker sem mama samohranilka.Vseeno hvala za nasvet.

nova
Uredništvo priporoča

Sosedje so zahtevali, da jo uspavaš?
Joj, dobro, da niso moji sosedje. Jaz bi uspavala njih. Upam, da imajo kakšnega sončka in jim boš lahko tole z uspavanjem po hitrem postopku vrnila.
Sicer pa podnevi psi pač lajajo, mir in tišina mora biti, če se ne motim od 22. ure dalje.
Drugo je, da bi se meni smilila psička, če bi nepretrgoma jokala. Upam, da ji boš uspela najti drugi dom.

Sami imamo doma psičko pasme yorkshire terrier, staro 1 leto, hodili sva v pasjo šolo, obvlada okoli 50 trikcev. Zanima me, kako se vaša psička razume z ostalimi psi? Je sterilizirana? Kakšna fotografija? Ima kakšne zdravstvene probleme? Kaj pa pravi na to vzreditelj? Ker večkrat sprejmejo tudi oni psa 😉
Živimo v hiši, ponavadi je vedno nekdo doma. Naša se odlično razume z vsemi, zato me več zanima o vaši psički, pa čeprav bi se mi morali pred tem posvetovati doma, tudi zaradi financ, dva psa pač nista kar tako.

Naša psička se odlično razme z domačimi psi,moja mama ima psičko JRT in brat ima rottweilwr-ja.Z ostalimi pa kakor kdaj,potrebuje pa nekaj časa,da se jih navadi.Zdravstvenih težav nima,sterilizirana tudi ni.Kar pa se tiče vzrediteljev,je bila že ob rojstvu obsojena na smrt,ker nima popolnoma pravilnega ugriza,so jo želeli dati kar na injekcijo.Takrat sem se zanimala za samčka,ki so ga imeli,vendar pa se mi je psička zasmilila,ker so jo obravnavali kot manj vredno,rodovnik ima,vzrejnega pa nismo dobili,ravno zaradi nepravilnega ugriza.Sama sem imela pred tem krasnega yorkija in ker je bil že precej v letih,sem se odločila,da nabavim še psičko (to,ki jo sedaj podarjam),dokler je bil fantek še živ nisem imela težav niti z lajanjem,tako,da morda razlog za njeno vedenje tiči tudi tu,bila sta namreč precej navezana.Trenutno ima psička daljšo dlako in čopek.Cepljena je redno vsako leto.Zaradi mojega sina,ki se še vedno rad igra na tleh pa je tudi razglistena večkrat letno,vsako leto.Če mi zaupate e-mail pa vam z veseljem pošljem tudi nekaj slikic.

Pozdravljeni!

Zanima me ali ste uspeli oddati psičko.Sem namreč interesent za prevzem.

Pozdravljena,
tudi sama sem interesent za vašega malega jorkija, oz. jorkico, ker sem upokojena bi mi bila pisana na kožo in za družbo, lp m

[sub][/sub]mi bi zelo radi imeli taksno psicko,vedno je nekdo doma tako da psicka nikoli ne bi bila sama doma. Od kod pa ste?

Psička se je oddajala junija 2013.

In okrog se oddaja še ogromno yorkshirskih terierjev, drugih majhnih pasem in majhnih mešančkov, tako da vsekakor se ni treba ravno za to zagrebsti. 🙂

Pozdravljena..ali bi psicko se oddali? Z veseljem bi skrbela za psicko,ce je se na voljo me prosim poklicite ali pisite na 031347458 ali tinapajsar1 hvala lp

Daj malo datume poglej…

sem upokojenka imam zelo rada kužke Za nakup se nemorem odločiti ker so ce3ne previsoke1
vaš oglas me je zelo ganil in sem pripravljena jo sprejer

danica 040345445

V teh 2-eh letih bi že lahko privarčevali denar za nakup psa. In za stroške, ki temu sledijo.
Pa kako0 lahko sploh pomislite na psa, ko pa je začetni strošek (nakup) še najmanj?

Pozdravljeni.
Vem, da je oglas že davno potekel pa vseeno … Če ga še imate, takoj pridem ponj.

Hvala.
Nina

ce niste najdli doma jo z veseljm uzamem…

Jaz plačam 250e za Yorkico. Oglasite se mi!

Ja, zagotovo že 5 let čakajo na 250 eur :p

New Report

Close