Najdi forum

pasji forum

Za tiste ki ste ljubitelji živali,kupujete psa ste vabljeni na forum o psih.
http://psi123.slovenianforum.com/
/

Pozdravljeni,
Išče se črn pes mešanec med labradorcem in nemškim ovčarjem, zelo je podoben labradorcu le kratkodlak in malo večji sliši na ime Ron.
Pogrešamo ga od torka 23. 7. 13. Nazadnje je bil viden doma v Moravčah, če ga je kdo kjerkoli videl naj pokliče na tel. 041 992 521.
Je čipiran, ker pa je zginil v čudnih okoliščinah nas zelo skrbi.
Hvala za vsakršno pomoč.
Spremeni sporočilo

JAZ NA POVODCU SPREHAJAM DREK

nova
Uredništvo priporoča

Živjo,

Ime nama je Medeja in Ales sva par iz gorenjske in
z veseljem bi sprehajala oz. kakorkoli poskrbela za vasega kuza.
Neglede na pasmo, ker sva vajena dela z psi in konji in
tudi imava mlado pitbullko Iro ki je zelo socializerana.
Pocasi odpirava tudi svoj sp. in se trudiva pridobiti vse
potrebne licence.

Za vse ostale inf. naju kontakterajte preko maila :
[email protected]
[email protected]
kjer pa boste dobili tudi kontaktno stevilko.

Se ze veselimo skupnega druzenja!!
Lp A,I,M

Predvidevam, da to opravljata brezplačno, ko vama je v takšno veselje?

jaz to delam brezplačno ker mi je v veselje 😉 če mi le kužka pripeljete poskrbim zanj v času vaše odsotnosti, poskrbite le za hrano 🙂 kontakt [email protected] na območju dolenjske(trebnje), zelo priporočljivo če greste v toplice za par dni pa če ne veste kam s kužkom ga lahko zaupate meni, imam dva lepo vzgojena psa in kar nekaj izkušenj s štirinožnimi prijatelji. Se pišemo 😉

ali kdo prodaja maldičke francoske buldoge?

Ste veliko odsotni, zaposleni, včasih malce leni in zato svojega kužka kdaj ne morete primerno sprehoditi? Sem študentka veterine z izkušnjami s sprehajanjem psov in sem vsem Ljubljanskim kužkom in lastnikom na voljo, ko zagusti s časom ali energijo. Sprehode (ali kakršnokoli drugačno skrb za psa) prilagodim vsakemu kužku posebej, po željah/navodilih lastnika seveda. Dosegljiva sem na telefonsko številko 040135998 (če se ne javim prosim napišite sms, ker sem verjetno na faksu 🙂). Se že veselim skupnega raziskovanja po Rožniku, Golovcu in okoliških gozdičkih! Lep pozdrav,
Živa Vrečko

Pozdravljeni zanima me če imate izkušnjo ko je vaš pes pojedel stekleno volno in ali moram peljati k veterinarju hvala. Lp

Vegetarijanska pasja hrana je popolna hrana za pse. Obenem zagotavlja vegetarijancem, ki so tudi lastniki psov, da hranijo psa v skladu s svojimi načeli. Vegetarijanski briketi so lahko tudi smiselna rešitev za pse z alergijami na hrano, predvsem na živalske beljakovine. Vegetarijanska pasja hrana, ki jo ponujamo je bila posebej zasnovana tako, da bo vaš pes še vedno prejel zadostno količino hranil, vitaminov in mineralov, ki jih potrebuje.  Vegetarijanska hrana za pse je lahko razodetje pri hranjenju vašega ljubljenčka z naravnimi sestavinami in zdravimi recepti, ki bodo vašemu psu všeč.

VEČ O TEM:
https://www.balancenature.eu/pasja-hrana

New Report

Close