Najdi forum

Mačka ne je

Pozdravljeni!

Imam skoraj leto staro mačko, cepljena, sterilizirana, že od včeraj zjutraj nič ne je niti pije, samo spi ves čas, mogoče gre za 10 min na vrt, potem pa kar nazaj. Skušam jo pripraviti, da bi vsaj pila vodo, ampak noče. Kaj bi blahko bilo narobe? Ne bruha, nima prebavnih motenj. Ne vem kaj bi bilo lahko narobe? Kaj mi svetujete, naj jo peljem veterinarju?
Mogoče kdo ve kako je z dežurnim veterinarjem v Celju, saj nikjer ni nobene informacije o tem, sicer jo bom peljala zjutraj.

Hvala

A ima povišano temperaturo??? Z mojim muckom je bilo podobno, je samo spal in nič jedel, seveda sem ga takoj peljala k veterinarju in imel je 41 °C vročine. Bil je tako bolan (točne bolezni še danes ne vem, vem samo da je imel visoko temperaturo) da sm ga tri dni vozila k veterinarju in vsak dan je dobil 3 injekcije, potem pa še za 10 dni tablet.

Na tvojem mestu nebi odlašala obiska pri veterinarju!!!!!

lp

Ušese ima mrzle in ni ni vroča, tako da vročine mislim, da nima, jo bom pa vseeno jutri peljala.

nova
Uredništvo priporoča

Ko živalca poležava, ne je in celo ne pije, je nekaj narobe z njo. Obvezno k veterinarju.

Ja, obvezno k vetu! Pri naši je bilo podobno, mrzla ušesa, le čepela je, verjetna diagnoza zasuk želodca oz. črevesja. Žal je takrat ponoči poginila. Zato ukrepajte, izberite pa dobrega veterinarja!!

mucka je bolna če je tako z njo

moj muc ne je že 2 dni skoraj nič ne pije, se ne igra cele dneve samo spi, ima malo vroče uhe, nevem kaj naj naredim

hvala

Pelji ga k veterinarju, čimprej.

hvala bom probala si nekak prevoz zrihtat

a si dobila prevoz če si iz lj ali okolice te lahko jaz peljem sporoči

Zdravo moj macek ze 2 dni nic ne je ampak pije vodo pa mleko. Ali ima povisano temperaturo, ker po cele dneve lezi in spi. Trenutno si ne morem privoscit veterinarja zato me skrbi. Hvala

Ali ima povišano temperaturo ugotoviš tako, da mu jo izmeriš.
Glede veterinarja ni vprašanje, kaj si lahko ali ne privoščiš, kot skrbnik živali si mu obvezan zagotovit veterinarsko pomoč. Se pa da na klinikah dogovorit glede odloženega plačila, plačila na obroke itd.
Ko bo to razrešeno pa razmisli, kako naprej. Ker če živali ne moreš nudit niti osnovnega pregleda, potem je tudi siceršnja oskrba pod vprašajem, a ne?

Kako mu pa izmeriš temperaturo?

Rektalno.

Imam mačko staro 8 let. Danes zjutraj je nehala jesti,pije pa po malo in hodi na stranišče. Že cel dan lezi in spi. In ima mrzle zadnje tacke.
Kaj lahko naredim?

Hvala.

Pelji jo na veterino.

Ali ji bo kaj ce jo jutri zjutraj ob osmih peljemo k veterinarju.

Hvala

Ce ima macka mrzle tacke, jo TAKOJ pelji k dezurnemu veterinarju. Lahko je kriva ohromelost okoncin ali srcne tezave, zaradi katerih je macko mozno zdraviti, lahko pa da bo pomagala se samo evtanazija. Smo imeli primer ravno dva meseca nazaj. Takoj jo odpelji k veterinarju.

Moja mačka zdaj ves cas spi in je vroča. Noče nič piti in jesti , in ali jo lahko jutri zjutraj pelamo k veterinarji, ker zdajle ne delajo več.


Pa kako dolgo se mislis pisariti tukaj? Pelji muco k dezurnemu veterinarju! In takoj! Ce spi jo pa speco daj v kosaro za muce.

New Report

Close