Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina varstvo živali med dopustom

varstvo živali med dopustom

če odhajate na dopust in ne veste kam bi dali svojega hišnega ljubljenčka ta čas v varstvo…ga jaz z veseljem sprejmem.
sem iz lj.

(pustite kontakte)

l

kaksna je cena za pse? Lp

Cena za pse je odvisna od velikosti psa.
Za vse informacije sem dosegljiva na telefonski številki 040 679 588.

nova
Uredništvo priporoča

Kot sem že napisala v enem mailu, vam toplo priporočam tako pozitivno in hvale vredno varstvoa za vašega kužka, kot smo ga mi doživeli pri gospe, ki sama tudi šola in vzreja ene majhne kužke, živijo z njo v veliki hiši na obrobju LJ, ko sem šla z njo prvič na sprehod me je kap kakšne nepregledne travnike imajo nekaj 100m naprej, tako, da še sedaj grem večkrat z našo Tiso tja, da se zdirka. Gospa se res odlično spozna na kužke, vsak dan da kužku potrebno nego, se samo njemu posveti, veliko hodijo s kužki vse povsod (z mojo so bili na enodnevnem sprehodu, za dva dni na morju, ne vem kje vse, moram prebrat, ker na koncu vedno napiše, kaj se je s kužkom dogajalo, kaj so v tistem času varstva počeli, kaj je kuža jedel, če je bilo kaj posebnega, tudi CD s slikami dobiš). Mene je naučila veliko glede razumevanja psa, kar nekaj trikov je Tiso naučila, ko je bila pri njej v varstvu, tudi šola kužke že dve desetletji, tako, da je oseba, vredna zaupanja. Cena se meni ni zdela pretirana, mi smo dali 15 EUR dnevno, ne vem, če ima kaj različne cene. Priporočam pa to gospo zato, ker sem imela že kar nekaj slabih izkušenj od pasjih hotelov in takih privat varstev, tu pa dobim dokaze, kaj se dela s kužkom, tudi moja Tisa rada pride k njej na obisk, pa je sicer bolj zadržana do ljudi, vedno jo dobim skopano, razglisteno, kremplje tudi postriže, očisti analne žleze, skratka, dobiš urejenega psa.

Končno je forum verjetno zato, da si povemo, kje imamo dobre izkušnje in kje slabe, a ne?

lepo, da si opisala takšno izkušnjo. Takšno varstvo je zame najboljše. Me pa res firbca kakšno privat varstvo je bilo, da je bilo slabo?!
po eni strani me firbca, po drugi se mi ne zdi nič čudnega, saj sem slišala že vse mogoče, med drugim tudi to, da se nekdo ponudi čuvati žival, o kateri na splošno nič ne ve in je v življenju bližje kot na 3m še videl ni… Ljudje so za denar sposobni marsičesa, ne zavedajo pa se odgovornosti ter stresnih faktorjev pri živalih…
to, da gospa vzame psa vsepovsod se mi ne zdi nič nenavadnega, pri meni kateri koli začasneš živi z mano kot bi bil moj lastni, če kam grem ga vzamem s sabo, po potrebi gre z mano tudi na šiht…
slikce pa dobijo kar tekoče na mobitel 😉

verjamem, da je to kar je napisala moja tisa res, tako da si gospa očitno res zasluži vse pohvale.
moja tisa, če imaš voljo se mi javi na mail; [email protected]
bom zelo vesela namiga za katero gospo gre, hvala.

zdravo!smo študentke,ki skrbimo za vse domače živali,ko grdo drugi na morje:)in sprehajamo psičke vsak dan zato ,če vas to zanima in nimate časa kužka pelat ven na sprehod nas pokličite na 040 121-008 z veseljem bomo poskrbele za vašega ljubljenča. lep pozdrav JASNA
iz lj.

pozdravljena,cena za psa za varstvo na dan se pri firmah gibljejo oboli 22e na dan,sprehodi 30 min okoli 6e-do 50min 8e,pri nas je cenejše tako ,da če vas zanima pokličite lp jasna

Mogoče bi bilo dobro, če bi napisale odkod ste. Da se brez veze ne klicari.

Če kdo potrebuje varstvo ali sprehode malega ali srednjevelikega kužka naj me kontaktira na telefonsko številko 041390721. Sem iz Ljubljane, točneje iz Šiške. Sem velika ljubiteljica živali in imam izkušnje s psi.Lp, Urška

Dolenjska.
041 271 290
17 let izkušenj s psi…

nekaj zadnjih začasnikov
http://www.mojalbum.com/pasjesrce

in še nekaj utrinkov iz mojega varovanja ljubljencev
http://www.mojalbum.com/varstvopsov

lp
teja

Varujem vaše hišne ljubljenčke v Ljubljani. Cena 10 € / dan po psu. Pogoj: plačilo v naprej, priložena veterinarska knjižica o ceplenju in hrano za čas bivanja prinesete s seboj. Pes naj bo socializiran za sprehode po mestu in vajen izpusta v ograjenem vrtnem prostoru.
Poskrbim tudi za ljubljenčke na vašem domu v Ljubljani in okolici. En obisk 10€ / h + doplačilo za stroške prevoza.
Varujem vse od chihuahue do nemške doge!
Telefonska Internetna št: 0599 33907 med 8h in 20h

V Novem mestu nudim varstvo vašega ljubljenca (psi in tudi ostali hišni ljubljenci).
S psi se ukvarjam že 17 let.
Pes v varstvu živi z nami v hiši in me spremlja vsepovsod, tudi v službo.

za več informacij je na voljo kontakt;
[email protected]

Se Vam zdi, da zaradi prenatrpanega urnika Vašemu psu ne nudite dovolj vsakodnevne aktivnosti? Za to lahko poskrbimo mi! Smo ZVERIN’CE in nudimo ugodno sprehajanje psov in varstvo hišnih ljubljenckov med Vašo odsotnostjo.

Za vec informacij ste prisrcno vabljeni na našo spletno stran http://www.zverince.si/, lahko pa tudi poklicete Majo na 041 515 639 ali Barbaro na 040 203 113 ali nam pišite na [email protected].

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs914.snc4/72735_103627099708234_100001828329045_24226_3165533_n.jpg

Pozdravljeni!

Nudim varstvo za pse med vašim dopustom in če nimate varstva za svojega kužka ga z veseljem popazim… Cena je 15€ na dan, sem iz okolice domžal in imam dolgoletne izkušnje s psi…
info na tel : 070-375-031

Z računom?

Kaj pomenijo dolgoletne izkušnje s psi?
Kakšno nastanitev nudiš?
Vzameš kakršnegakoli psa, z vsemi znaš delat in jih obvladaš?
Me zanima, mogoče bi kdaj rabila varstvo za mastina.

Z računom?[/quote]
zakaj pa rabiš račun, ali je to mogoče podbacivanje

Za opravljeno storitev se izda račun in plača davek. A ti tega še nihče ni povedal?

saj zakon je na referendumu padel in to na velja za medsosedsko pomoč

Nudim varstvo in sprehajanje psov v Novem mestu (z računom:)), da ne bo pomote.
Oglejte si naše spletne strani, kjer lahko izveste več o nas in naših storitvah:
http://pasjihotel.si/

New Report

Close