Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Tristokosmatih? a niso oni najdražji??

Tristokosmatih? a niso oni najdražji??

kogar koli vprašam mi pove,da so najdražji? hvala

Baje so najboljši. Za ceno ne vem, ampak kogarkoli vprašam, mi reče, da so najboljši, sploh za muce.

Imajo primerljive cene z ostalimi ljubljanskimi klinikami. lp

nova
Uredništvo priporoča

nč dražji niso k vsi ostali

So zelo, zelo kvalitetni. Svoje pse in mačke zaupam le njim!

Noben veterinar ni poceni če to sprašuješ. Tudi svojega kužota vozim k 300 kosmatih in sem zadovoljen.

Jaz sem videla psičko po sterilizaciji pri njih in ni bilo videti lepo. Rana se je nenormalno dolgo celila, bila je res grdo zašita (da je vleklo) in ves čas se je cedilo iz nje. Zaračunajo pa fajn:) Čiščenje rane na smrčku, pregled in to (brez zdravil in kakih injekcij), vse skupaj trajalo cca 20 min – 70 evrčkov.

Mi imamo ravno obratno izkušnjo – nam je dr. Miklavžin popravljal grdo brazgotino na maternici, ki jo je pustila “zelo priznana” veterinarka – lahko bi ji maternica počila, saj je bilo zelo slabo zašito.
Dr. Knezova pa je bila edina, ki je postavila pravilno diagnozo našemu mucu, ki ga je prej pregledalo 5 veterinarjev.

Mačke (po izkušnjah s kar nekaj veterinarji, večinoma ne dobrimi) vozim samo še k dr. Selan ali dr. Knez na kliniko Tristokosmatih.

Koliko pa kaj računajo za pregled v tej ambulanti? V našem kraju je pregled vedno okrog 25 evrov, potem pa nabijejo še vse ostalo (testi, tablete …). Je to poceni/drago?

to je osnovna cena povsod točno to kar si napisala.

K tristokosmatim svojo psičko nikoli več ne peljem. In to zaradi njihove nesposobnosti in nezavzetosti sem skoraj zgubila mojo psičko.

Lahko podrobneje obrazložiš? Diagnoza, zdravljenje, veterinar?

So zelo dragi!
Če vidijo da te lahko oskubijo nimajo milosti. Zakaj jim je potrbno 2xračunati slikanje,če ga prvič niso dobro slikali je to njihov problem. Pa to da sem psa dobila zelo umazanega ko so mi ga vrnili nazaj,ves od krvi. Naredili niso nič razen kar so mu analgetik dali. Dva dni so ga opazovali čez dan in ga 2xslikali. Pobrali so mi 300eur.

Mi smo bili včeraj na ultrazvoku, računali so le kontrolni pregled, ki je 10 EUR cenejši od ultrazvoka.

Na drugi kliniki, kamor smo včasih hodili, bi nam ob taki priliki računali ultrazvok, kotrolni pregled in še 10 EUR za nasvet in pogovor.

Na delo do zdaj nisem imela pripomb, so se vsi potrudili.

Prejšni teden, pa sem šla od tam z zelo slabim občutkom. Na žalost sem morala pusitit mačkona tam, vmes sem parkrat govorila z veterinarko kako je, so mi rekli, da ni preveč miren. Popoldne pridem ponjga pa šok. Povem, da sem prišla po mačka in me veterinarka takoj napade, da je pa tolk podivjan, da niso mogli ničesar narediti. Sem bila prav jezna, zato ker sem klicarila na uro in pol in mi ni uspel noben povedat, da je hud. Potem so me spustili v njihove prostore, da sem mucka umirila, da so potem končno opravili preiskave. Maček pa je bil pod nepotrebnim stresom celih 9 ur.

Pa ena izmed receptork tam je zelo neprijazna in arogantna. Tako osebno kot po telefonu.

Kar se tiče same klinike lahko rečem : VSE POHVALE. Dražja ali ne dražja, pomemben je način odnosa do živali in koliko se potrudijo. Iz lastnega primera povem da so našo prvo kužiko rešili z operacijo in ji podaljšali življenje pa čeprav samo za eno leto, nam pa so dali še eno leto druženja in sreče z njo. Zdaj imamo drugo psičko ki je imela črevesne in trebušne težave in je skoraj ves mesec vsak dan preživela pri njih na pregledih in so jo tako (dr. Selan ) lepo pozdravili da lahko ponovno lepo uživamo. S tem hočem povedati da ljudje gledamo samo na denar in ne na kvaliteto. Pri njih tudi če nimaš takoj za plačat te počakajo. Imajo fenomenalen odnos tako do živali kot do lastnikov. Ljudje smo včasih preveč čudno narejeni, saj bi radi imeli hišnega ljubljenca, za njega pa ne bi kaj preveč naredili. Bi se crkljali, kazali naokrog, ko pa mu je treba pomagati nam je vse predrago.
Če sami zbolimo bi dali pa vse da ozdravimo. Malo egoistično. Vse kar boste dobrega naredili za svojega ljubljenčka, boste tudi sebi naredili dobro. Zato ne glejte kaj je najdražje. Angleži imajo lep pregovor: “Nikoli nisem tako bogat, da bi kupoval poceni”. In mi smo srečni in veseli da imamo tako kliniko s takimi zdravniki. Zdravniki za ljudi bi se morali zgledovati po njih in njihovem odnosu. Zato naj še enkrat poudarim da je to čisto moje osebno mnenje, in vsakemu pri priporočila to kliniko. Sicer pa po novem obstajajo tudi zavarovanja za kužke. Tudi s te strani se lahko pozanimaš.

Jaz sem vceraj peljala psa na kastracijo, razlika v ceni med najcenejsim in najdrazjim je bila 80eur.
Na koncu se je za najcenejsega izkazal veterinar h kateremu tudi sicer vozimo psa na cepljenje, na njegovo delo in strokovnost nimam pripomb, celo zelo zadovoljna sem. Tako je bila cena le se dodaten plus.
Jasno je, da je tudi cena faktor in dokler moram biti nanjo pozorna kar se tice sanacije mojih zdravstvenih tezav, bom definitivno pozorna nanjo tudi okrog domacih ljubljenckov.
Pa sigurno ne bo nihce zaradi tega oskodovan 😉

Po stevilnih privatnih veterinarjih in drzavnih institucijah so bili tristokosmatih najboljsa in najvaznejsa odlocitev in seveda resitev nasega psa. Medtem ko so drugi nakladali jemali denar za antibiotike itd. so nam oni res vzeli denar (sicer skoraj isto kot ostali) ampak postavili pravilno diagnozo in pravilno zdravljenje!!! Tako da , cetudi s evozimo sedaj iz Maribora v Ljubljano, je to vredno, ce pomislim koliko denarj avrzes pri drugih v antibiotioke i neko specialno hrano, vedo pa ne zakaj se sploh gre oz za katero bolezen!!! Tristokosmatih.si je zakon!

Mogoče bil včasih sedaj čimdalj stran

New Report

Close