Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina UKRADEN PES, PASME NEMŠKI BOKSER

UKRADEN PES, PASME NEMŠKI BOKSER

danes 26.9. je bil v kraju Bevke, blizu Vrhnike ukraden ali pogrešan pes nemški bokser, star 6 mesecev.
Po vratu do trebuha ima belo liso, drugače pa je rjave barve.

Če ga kdo vidi, ali pa ima kakršnekoli informacije prosim pokličite na: 031 539 965, ali 01 756 99 69.

Za vnaprej se zahvaljujem za kakršne koli informacije!
Iskreno vas prosim da mi pomagate najti tega psička!
hvala!

En bokser je v zavetišču Horjul: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,7721.msg446272.html#msg446272

http://www.zavetisce-horjul.net/

dodano:
pes ima rep in se odzove na ime Goethe: ¨get¨(ostri e)

Torej ta v zavetišču ni pravi?

verjetno je, vendar nisem še odgovoril, ker je oče ravnokar šel pogledat….
bom povedal.

upam da je

če je: najlepša hvala!

Držim pesti, da je taprav. 🙂

hvala lepa res!

pravi je 😀

Super 🙂

SUperca! :)))

bolhe mu pa tudi lahko odpravite, pa označit ga tudi ne bi bilo slabo 😛

ja seveda… sej za bolhe smo že skrbeli, z veterinarjem pa smo tudi bili že dogovorjeni glede čiperanja…

Cipirali smo ga ze mi, zmenjeni smo za kastracijo, ne cipiranje.

Da ne omenjam dejstva, da smo tudi za parazite pri nas poskrbeli.

da vse je res in lepo, najlepša hvala !
hotel sem reči, da smo bili z veterinarjem že dogovorjeni glede čiperanja, vendar ste nas vi prehiteli…

drugače pa hvala, ja, dobili s mo tudi mazilo za oči pri vas… (vneta očesa, kar imajo pogosto nemški bokserji), tako da se je vse super izteklo…

Aja? Vnete oči? Tole mi pa ni znano, da imajo pogosto vnete.
No upam, da v bodoče malce bolje poskrbite za vešega slinavca!

no… ja nemški bokserji imajo pogosto vnete oči ja, ker jim veke rinejo dol al sej nevem… če so mojstri tko rekl bo že držal,..
že delamo na tem da nardimo ogrado okoli hiše ja….

samo za 5 minut sm šou notr, pridem nazaj vn, psa nikjer….

no zdej ga pa tud za 1 sek. ne spustimo izpred oči, preden ne nardimo ograde…

včeraj v nedeljo 11 oktober je bil ukraden pes brak jazbečar ( nižje rasti,rjave barve ) viden je bil okolica sadije vasi (tali),ko so ga imeli cigani na povodcu !! vozilo naj bi bilo bele barve (karavan ) za kakršne koli informacije pokličite 031255906 ali policisko postajo dolenjske toplice !! hvala !!

nič bati v zavetišču so 100% super poskrbeli za tvojega psa-bokserja. sicer pa kako lahko pustiš psa samega če nima ograje. odslej pazi da ga imaš skos na očeh. lp saša

Joj,moj pes(bokser)je izginil!!!!
Pri nas so bili prijatelji,zato so nam pomagali pri iskanju.
šli smo v bljižno vas.In kaj!Med ograjo je bil ležal moj pes!O pozabila sem vam povedati kako se kliče!
Ime mu je ZEVS,kot bog vseh bogov!
no kje smo ostali?A ko smo ga videli smo ga rešili in odšli!*
A takšna stvar kot je ta ni,edina nekega ponedeljka ko je bil večer ko ga je mama iskala mislila je
da so ga že ugrabili,a…
Ah dovolj,vam bom že kdaj drugič povedala kaj zanimivega.!*

A je polna luna?

New Report

Close