Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina povejmo katero pasmo psa imamo………..ali katero drugo žival pač

povejmo katero pasmo psa imamo………..ali katero drugo žival pač

Jaz imam maltežanko in dve zlati ribici.

Činčilo in psičko Lajko ( shi tzu )

Dolgodlako čivavo,dolgodlakega Mačkona,2 ribice-skalarke,3 odrasle Levje grive kunce in 7 mladičkov :-))))

nova
Uredništvo priporoča

Maine Coona, dve navadni muci (sivo in črno), Irskega setra, v ribniku pa zlate ribice in par koi-ev.

Čivavo in muco.

Pri nas domuje ostarel, sivo-črn mešanček, ki je glavni igralec v ničkolikih smešno razburljivih spominih in ležerno deli ozemlje s sosedovimi predrznimi mačkami. Spomladi nas prebujajo sinice, poleti pojejo ob žabji intonaciji črički in jeseni hlačaje iščejo sadje ježi.

Jaz imam malo večjo živalsko družino :

– 15 mačk
– 5 konjev (3 jahalne in 2 ponnyja )
– 4 pse (čivavo, nemškega ovčarja, belo ovčarko, hrta)
– 15 akvarijskih ribic

Pripravljam pa še prostor za 2 mini kozici, ki prideta naslednji teden.

Vsem ljubiteljem živali želim veliko užitka ob božanju ljubljenčkov.

Imam čistokrvno trboveljsko mešanko iz zavetišča!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Zlato prinašalko, zlato ribico, mucka (mešančka), na podstrešju pa nekaj mišk in polhov, za utico pa celo pokopališče preminulih, kamor sodijo: mongolski skakač, trije hrčki, zajček …:-))))))))))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Ojej, če pa omenim še ostalo živalice, ki domujejo blizu nas, pa lahko navedem, da imam poln vrt voluharjev, pa deževnikov, ki jih poimenujem kar tako, kot je bil uni Max v čebelici Maji, tik pri vrtu imamo štiri mini kozice, ki naj bi bile hišni ljubljenčki, pa niti niso … niso spuščene, hvala bogu, pa soseda ima tri mucke, da o zajčkih sploh ne govorimo … ker … ker … jih potem spravijo v skrinjo …

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

jz imam pa doma 1 muca, 2 kravi(LoL)11 zajcev ovnačev, papagaja, samojeda,alj. malamuta in ribice.:-):-):-)

Imam dva čistokrvna mešančka iz zavetišča in eno najdeno mucico.

Dva perzijska mačkona in eno hrtolinko.

Jaz imam pa dva maincoona in tropske ribice v dveh akvarijih,v soboto grem pa po rodovniško pritlikavo črno šnavcerko.To še veselo pri nas!

Jaz imam pa dva maincoona in tropske ribice v dveh akvarijih,v soboto grem pa po rodovniško pritlikavo črno šnavcerko.To bo še veselo pri nas!

… en cel kup perzijanerjev … :)))))))

[url=Http://www.musicat.cc]SI*MuSiCat - Silver/Golden Persian Cats [/url] [url=http://www.fd-ljubljana.si]Felinološko društvo Ljubljana[/url]

Boxer in rjavi dalmatinc.

16 letni mešanček, 9 letna rottika, 4 mesečna yorkica, 2 skobčevki (4 leta)in ruski hrček (2 leti)

Mesanko staro 15 let in pol, 5 letno schipperko, skoraj 9 letnega nemskega ovcarja, dva morska pujsa, nimfo, 3 zebrice in japonskega galebcka ter akvarijske ribice. Zacasno pa se nekaj ahatnih polzev, ki se iscejo nove domove. 🙂

4 letno am. pitbulko, pa občasno enega majhnega mešančka, ki se potepa po vasi, k nam pa zavije, ker ve, da bo dobil za jest:)

New Report

Close