Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Kje kupiti ADVATIX….

Kje kupiti ADVATIX….

Jutri grem v Celje, pa me zanima se da tam kje kupiti ADVANTIX, sredstvo proti klopom in bolham…..?

lp

Pri veterinarju bi ga morali imeti, pa mogoče v kakšni lekarni.

Ko pa ne vem kje je kakšen veterinar. Sem mislila da se to dobi tudi v kakšni trgovini za male živali. Koliko pa to stane pri veterinarju?

lp

nova
Uredništvo priporoča

Kakšnega psa pa imaš? Doza za pse od 25 do 40 kg stane malo manj kot 40 evrov.

V trgovinah ga nimajo, ker so to le močnejša sredstva in rabijo malo nadzora nad prodajo. Veterinarja pa najdeš v veterinarskih klinikah, ki jih je kar precej. Poglej v imenik, magar še pokliči, če imajo in pojdi iskat.

Lahko poskusiš tudi v lekarni, ampak tam načeloma hočejo imeti recept. Prekliči vse možne klinike in veterinarje, ni vrag, da kje ne bi imeli.

seznam klinik: http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=10188

------- www.kosovir.si

v vasi lekarni prosi, da ga narocijo in tako te bo vse prislo veliko ceneje, tako delam jaz za vse zdravila za psa. Pri veterinarju je vse veliko drazje. saj mogoče ga pa že imajo, kliči in vprašaj.

brez recepta gre vse to…saj pri nas je tako

Koliko pa stane doza za 6 kilskega psa, ker se mi zdi ta advantix precej drag?

odvisno od lekarne, pri veterinarju je pa itak vse drazje, jaz sem dala zaskatlico v kateri so 4 ampule okoli 20 evrov…od 10 do 25 kg…se mi zdi da gor piše ja. Drago je, pomaga pa zelo, torej odločitev je tvoja, ali mal drazje in je s klopi mir ali vse ostalo, ki je mal ceneje, če misliva na Frontline in pri nas žal ne pomaga nič.

V soboto sem bila pri veterinarju in sem mu rekla za ta ADVANTIX, pa je rekel, da to bolj redko predpisuje in mi je dal neko drugo zadevo katere imena se zdaj ne spomnim in je rekel, da je to isto kot ADVANTIX.

Pa še nekaj me zanima. Ko dam psu toto ampulco na zatilje, se mu ne vpija tako hitro v kožo in jo ima potem kar nekaj tudi na dlaki. S se to še komu dogaja, ali mu jaz tega sploh ne znam dat?

Kaj si dobila ne vem in le zakaj nam ne zaupaš, ko ti lepo napišemo,d a pomaga le še Advantix, ki ga naročiš v vaši lekarni in ga dobiš veliko ceneje. Ne ti šibaš k veterinarju, ki ti bo seveda dal, kar ima, in sigurno ni bilo poceni. Sicer ne vem kakšnega veterinarja imaš, kajti vsi sedaj svetujejo Advantix…

In navodila, kako se da, lepo vse piše in seveda se to takoj ne vpije, zato je to najbolje dati zvečer, ko greste vsi spat in se to lepo psu čez noč vpije, da se ga nato nekaj dni ne sme kopat…pa verjetno tudi veš kajne???

Kako smo neprijazni.
On je rekel, da mi lahko da ta advantix ampak, da je dražji in nič bolj učinkovit od tega kar sem pol vzela . Sem pa dobila 3 ampulce za 11 evrov, kar se mi ne zdi nikakršen izdatek.
Če prva ampula ne bo pomagala, mu bom pa drugi dve nazaj nesla in naj jih zamenja.

Ampulo sem mu dala zvečer, ampak ker je pes tolk majhen in ima kratko trdo dlako, se tekočina pač ne vpije in se zato malo razlije po dlaki.

No jaz sem povprašala v lekarni in te možnosti ni. Kaj mi drugega ostane….veterinar. Na žalost.

lp

Sedaj se Advantix končno dobi brez veterinarskega recepta – denimo tukaj Vaš link. Prou srečna sem, da ni potrebno hoditi k veterinarju, kar zadeve močno podraži…

New Report

Close