Najdi forum

jaz bi pa vprašala če mi lahko kje poiščete konja ki bo manj kot 200jurjov v prejšnemu denarju imn da bi bil visoke,suhe pasme.prosim bi prosila vse!
lp anja

Visoke suhe pasme? Kaj pa naj bi to pomenilo? Ne razumem namrec kako lahko isces konja in edino merilo pri izbiri je, da stane manj kot 200.000 in da je visok in suh.
Najprej se osredotoci na karakter razlicnih pasem in izberi konja, ki ustreza tvojemu naciu zivljenja. Potem sele zacni razmisljati o nakupu. lp

Od piščančka do konja je res samo korak.

lp, proxima

nova
Uredništvo priporoča

He he, to je prosto po tisti zgodbici ne vem katere avtorice/avtorja, ko otrok prosi mamico, naj imata žival. Za kužka nimata prostora, za piščančka nimata vrta, pa pride fantina na idejo, da bi imela konja, saj cesto pa vendarle imata…

Ja, in pol jaz vsak dan dobivam maile 12-letnic, ki jim je ata kupil konja v stilu: Ej, zakaj se moj konj vzpenja pod sedlom in je nervozen, sej je bil zunaj 17 minut 10 dni nazaj? Aja, ne družbe pa nima, k ne morem met dveh. Delo s tal? Kako to misliš, saj konj je za jahat? Zakaj bi se pa igrala s konjem, saj ni pes?
In pol je kmal dete na urgenci, grozni konj pa na poti v klavnico.

In Anchyca, konja kupit ni noben problem, konja živet je pa konkreten zalogaj. Če misliš resno, raje poskusi v kakem klubu ali pri kakem privatniku konja najeti in tako boš videla, ali ti to ustreza.
Če se greš resno, prihod konja pomeni adijo vsemu denarju in vsemu prostemu času in nekaterim je to enostavno prevelika žrtev.

[b]Mitakuye Oyasin[/b]

sej zdej sm že dobila konja.je bel pa suhe pasme je mešanec med lipicancem in še enmu šul je lep.ga že mam v novem hlevu star je 5let tako da ga že jaham pa žrebec je pa zelo prijazen.prejle sem ga jahala!pa ful lepo podsedelnico imam in sedlo ful dobr.
lp anja
hvala vsem!

zdaj kmalu ga bomo dali kastrirati,kar smili se mi ampak ga moramo ker je ati moj reku ki se ukvarja tudi s konji da so žrebci keri ful divji zato ga moramo dati kastrirati.ampak meni ni hudega,ampak useeno.za mojo varnost gre,ker grem tudi kdaj čez cesto.sama jaham zato.in šeeno kobilo bomo gotovo tudi dobili upam.

pozdravljeni
ali mogoče kdo pozna koga ki prodaja kakšno lepo, mirno kobilo, ki bi bila vjahana in toplokrvne pasme, lahko je tudi križanka, samo da je zdrava in dober terenski konj…
lahko mi pišete na [email protected] ali pa me pokličete na 051 883 221
najlepša hvala pa lep sončen dan vam želim

New Report

Close