Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina okrevanje po sterilizaciji

okrevanje po sterilizaciji

v petek je bila naša 8-mesečna muca sterilizirana. po štirih dneh še vedno samo leži, se na vsake toliko časa malo zatrese in je popolnoma brez energije. ko hodi, potresava s tačkami, kot da jo vsak korak posebej malo zaboli. pred tem je bila to hiperaktivna muca, ki se je cele dneve samo igrala in je ves čas skakala okoli starejše mačke, ki se zadnje dni močno trudi, da bi jo mala opazila, vendar jo samo apatično gleda. mene seveda za znoret skrbi, še posebej, ker se je starejša muca pred leti po sterilizaciji pobrala po enem dnevu. dvakrat sem že klicala veterinarja, kaj naj storim, pa so mi vsakič rekli, da če normalno je, potem je vse v redu.
mala že od petka, ko smo jo peljali na sterilizacijo, ni od sebe dala niti glasu. meni se bo zmešalo od skrbi, zato mi, prosim, napišite svoje izkušnje glede okrevanja muce po sterilizaciji. je normalno, da je peti dan še vedno brez energije in da jo nekaj (vsaj meni se tako zdi) še vedno boli?
hvala.

jaz bi jo peljala na pregled, po možnosti h kakemu drugemu veterinarju.

Moja je pred kakšnim mesecem dva dni samo ležala, jedla ni nič. Po žlički sem ji dajala mleko in vodo. Pol je pa počasi začela prihajat k sebi. Ampak res zelo počasi. Sporoči, kako se je izteklo. Držim pesti.

do sedaj sem sterilizerala tri muce,ampak nobena ni okrevala toliko časa.tako da ti svetujem da jo odelješ k veterinarju.Kaj več ti bodo upam lahko svetovale še druge punce.

močno držim pesti da se vse lepo izide,…pa sporoči kako je…

lp

Tudi jaz nimam izkušenj s tako dolgim okrevanjem, meni se ne zdi normalno.
Kje pa je bila muca sterilizirana?

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

na Prva-k. tam mi po telefonu zagotavljajo, da če ima apetit in normalno odvaja vodo in blato, potem je vse v redu. to dvoje sicer počne, ampak SAMO to dvoje, sicer pa bolj ali manj vegetira. paše ji le še božanje.

zdaj sem res zaskrbljena, jo bom poskušala čimprej peljati na pregled, le da se pojavi trenutek, da se izmuznem iz službe.
kaj bi pa lahko pravzaprav bilo narobe? je možno, da veterinar med sterilizacijo kaj zaj…?

hvala vsem.

Se mi ne zdi normalno. Moje so bile vse že isti dan, ali najkasneje naslednji dan popolnoma v redu.
A je muca pred sterilizacijo bila zdrava? A je bila testirana?

Nič čakat, samo k veterinarju!
Lp.

testirana za kaj? levkozo? ne, ni bila.

K dr. Knez na Tristokosmatih, Kajuhova 5a, Ljubljana pojdite.

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

Kako je sedaj z mucko?

Naša muca je dan po sterilizacija že brcala žogice po stanovanju in tekala po stopnišču, kot da se ji ni nič zgodilo.

New Report

Close