Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina kaj se dogaja z mojo mačko?

kaj se dogaja z mojo mačko?

ko pride v hišo, se začne praskati in se liže, ko gre ven, pa je miren. bolh nima. in noter mu bolj paše biti. kaj bi to naj bilo? in da noče jesti niti najboljše salame ali surovo meso.

poleti shujša in dlake proti zadnjim nogam mu postanejo bolj rjave, sicer je črno-beli muc. to je vse normalno, pa me zanima, če mu do zime zraste nazaj lepa dlaka oz. da bo spet lepa črna? star je ca. 15 let.

hvala vsem in lp.

anette, torej muc ne je in vidno hujsa? Mu dlaka mocno izpada in izgublja lesk?

A kaj več popije, bruha, iztreblja na trdo, zavrača hrano? Pri nas so bili tile znaki, dlaka ni izpadala. Odpovedali so ledvici, Jakata že več kot leto dni ni med nami.
Nikakor pa ni nujno, da ima tudi vaš muc to, dajte pregledati kri pri vet. in boste videli.

nova
Uredništvo priporoča

Hojla ali kdo ve kaj se dogaja z mojo mačko ta je stara 6let a odkar imamo še enega mačkona se vsa čudno obnaša preden so dobili mačkona je bila vsa mirna in ko si jo pest val je bila vsa mirna zdaj se pa takoj razjezi in piha in vaj dan je zelo agresivna a kdo ve kaj se dogaja z mojo mačko 😭

New Report

Close