Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina appartma dovoljen s psom

appartma dovoljen s psom

Vem, da tole ni počitniški forum, pa vseeno upam, da bom dobila kakšno informacijo. Od sredine julija do sredine avgusta bi šla za 14 dni nekam na hrvaško morje – nekje do srednje Dalmacije, lahko tudi otok. Rada bi ugodno najela appartma za 2 osebi, predpogoj pa je, da lahko vzameva s seboj psa. Če je appartma v pritličju, mora zato imeti tudi ograjeno teraso. Mi lahko kdo pomaga z nasvetom ali izkušnjami? Hvala.

Jaz sem bila v novalji v enem apartmaju (1 nadstropje) imela sem poseben vhod in dostop do ‘vrt’…

malo so komplicirali, ko so macha videli in jih je bilo strah, po tistem, ko sem bila tam ne dovoljujejo vec pse ceprav ni bilo cisto nic narobe!

Dlake skoraj ni bilo, ni lajal, potrebe je opravljal v bliznji okolici hise, bil prijazen do vseh….

najbolje, da poklicete kam in se zmenite.

Villas Rubin v Rovinju, tam so simpatični amartmaji ali pa hiške, lahko imaš psa, pač plačaš za vsak dan ne vem koliko, za psrehajanje veliko prostora…

nova
Uredništvo priporoča

Mali Losinj,bungalovi hotela Helios. Zal pa bungalovi nimajo ograje okoli vhoda.

vzemi v roke kaksen relaxov katalog. Jaz sem pred tremi leti nasla zelo ugodno ponudbo za Pag.

Poskusi si tukaj odklikat želeni termin in destinacijo

Zovio,
Moja starša oddajata apartma..
Idealen za dva..ograjeno majhno dvorišče..grill, klima,SAT,pralni stroj..
Samo je v Istri..
Apartma je kot majhna vrstna hišica..drugi po vrsti..350m od plaže,
prosti termini.10.07.-30.07.
posebna last minute ponudba: 40 eur/dan,
za 14 dni=500 eur, čiščenje 15 eur
predstavitev, fotografije plaž in apartmaja
lp

se opravičujem
link

New Report

Close