Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina odam morskega prašička

odam morskega prašička

Če bi kdo želel mladega morskega prašička skupaj s kletko, naj mi posreduje svojo telefonsko številko ali e-mail. Prašiček je star 3 mesece in je še majhen, je pa zelo radoveden in živahen, rjave barve in skuštran (vrtinčast)

živjo !
zanimam se za morskega prašička !
Je samček ali samička ?
ga podarjaš ali prodajaš ?

Lahko mi pišeš na [email protected] ali pa napišeš sporočilo na 031619598 ( na klice ne odgovarjam )

Hvala , Z&K

laurina, če bi meni nekdo, kateremu bi bila pripravljena PODARITI žival rekel da na moj klic ne bo odgovoril, bi se obrnila kam drugam. Tu se odraža resnost. Mislim, kje se pa še prek mesičev ali mejlov dogovarja o novem domu za tvojo žival?
Samo moje skromno mnenje.

Por la liberacion humana y animal!
nova
Uredništvo priporoča

No, evo še mene!
Tudi moji morski prašički so se nenormalno namnožili in še dve samički sta “nosečki”.Jih rade volje podarim, oddam.Samo če jih kdo hoče vzet.
Kot pravi Laurina so res prijetne živalce,ponoči spijo, kdaj pa kdaj tudi čez dan,so luštni, radovedne učke imajo,….
Za oskrbo in hranjenje pa podobno kot zajčki.
So belo-rjave barve, ne gladkodlaki-skuštrani in malo mešani z dolgodlakimi. Pa ne se ustrašit-ni potrebno nobenega česanja 🙂
LP Urška

PS:se pa opravičujem, če se mogoče ne bi smela vmešat, ampak še nisem tako daleč, da bi odprla novo temo!

Desobediencia !
Na klice ne odgovarjam zato , ker imam okvaro na mobitelu in ne morem klicati !! Se opravičujem , da sem tako neumno izpadla … kakšni pa so vaši pujski ?

urši – oddajaš samičke ali mladičke ??
lahko mi pišeš na [email protected] ali pa me pokličeš oz. mi napišeš sporočilo na 031619598

Moji? Moji pujski eni gladkodlaki, eni gladkodlaki, pa lajajo:)

Por la liberacion humana y animal!

oprostite , ker sem navedla naroben mail . Torej : [email protected]

Rada bi samo rekla da morski prasicki so zelo druzabne zivali in morajo ziveti v druzbi drugih morakih prasickov. Tudi ce se z njim zelo ukvarjete vas mp ne razume. Predstavljajte si da morate ves cas biti z nekom ki ga ne razumete in ne morete narediti nic. Tako se morski prasicek pocuti ko mora biti sam.

New Report

Close