Najdi forum

Naš kuža se trese,poklicali smo veterinarja in je dejal da ni nič narobe.Vendar se mi zdi da to vseeno ni vredu.

Koliko je pes star?
Kdaj se trese?
Kako se trese?
Kakšni znaki spremljajo tresavico?

Opiši stanje!

Yo

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

pes je star 11 let,trese se ko leži,trese se kot trese nas ko nam je mrzlo,drugih znakov nima.

nova
Uredništvo priporoča

A je kratkodlak? Mogoče ga pa res zebe? Noči in jutra so hladni.

Ali to traja že daljši čas? Kako pa ostalo počutje in obnašanje? Je živahen, ima apetit…

haloooooo ? ? ?

Lp, U.

se opravičujem,kuža je dolgodlak,spi v hiši,drugače ima normalen apetit,morda se mi zdi da malo težje hodi po stopnicah ne vem vet pravi da ni nič

Kam ste ga peljali? Kaj so dali pregledati?

Lp, U.

Ok, moj Kaj se vsake toliko casa tudi trese. Najprej sem mislila pac, da ga zebe ali karkoli(saj vcasih ga tudi, vendar je to tresenje drugacno od tistega). Vsake toliko casa(na pol leta ali leto) pa se zacne tresti in takrat tezko hodi oz. se samo usede in noce vec hodit. Nekaj casa lezi in se trese nato pa je vse spet v redu. Smo ga hoteli peljati k veterinarju vendar se vedno ze neha tresti. Takrat kadar se trese tudi je ne nic(ok, saj tudi drugace nima apetita, tako da je samo takrat kadar je res lacen)….

Zdaj pa me zanima, ce veste za kaksne bolezni, pri katerih bi se pes takole tresel. Zdi se mi kot, da dobiva nekaksne napade…

Lp

V naravi ni ne kazni in ne nagrad so samo posledice...

Morda začetki epilepsije?
A ima zraven mogoče še kakšne trebušne krče? Kakšne oči ima takrat? A mu zadnje noge klecajo in ali ima usločen hrbet? Aja, pa koliko časa traja “napad”?

Si niti pomisliti ne upam na epilepsijo…
Zdaj se ne spomnim tocno, ker je ze kar nekaj casa minilo od zadnjega napada. Ponavadi lezi,tako da pomoje ima uslocen hrbet(bom naslednjic bolj pozorna). Ja zadnje noge mu klecajo, traja razlicno-priblizno 15 minut do pol ure(se ne spomnim tocno). Za oci in krce nisem prepricana bom naslednjic bolj pozorna…

Lp

V naravi ni ne kazni in ne nagrad so samo posledice...

Kajc!

Kaj je s kuzkom?

Lp, U.

Tudi nasega zadnje case trese, zeli mir, kriz ima nagrblen in tacke mu klecajo. Bomo sli k veterinarju.

lahko bi bila epilepsija, našo psičko je treslo, ko je imela popuščanje srca. Veterinar bo verjetno ugotovil, naši dajemo smolo industrijske konoplje, tresenje je prenehalo. Je pa zbolela za malignim tumorjem, ampak ga s smolo zaenkret, to je 8 mesecev še držimo nazaj.

New Report

Close