Najdi forum

Ime za hrčka

Včeraj sem dobila hrčka in nimam prav veliko idej za ime. Ima kdo kakšno idejo?

Moj prvi hrček je bil Lumpi, druga pa je bila Hana :))

Lp jana

mam js eno ime za hrcka lahk mu je ime…aaaaaa BOBI ali…aaaaaa ČOPKO se je veliko imen.

mojemu je ime Hummy 🙂

Na začetku sploh nisem bila proti s/k. Prav zares ne, k temu so me pripravili določeni ljudje na tem forumu. Zakaj? Ker s/k priporočajo, ne glede na to kakšen je v bisvu problem z muco ali psom, ker očitno mislijo, da žival ne more biti srečna, če je plodna, in ker ljudem, ki ugotovijo, da je njihova žival breja, priporočajo umor mladičev oz. odstranitev plodov še pred kotitvijo (kar je pravzaprav isto, eno je pač umor pred kotitvijo, drugo pa umor po kotitvi). Zato sem bila tako proti.. Sedaj nisem več tako 100% proti temu (pomagalo je, da sem začasno zapustila forum), ampak še vedno sem proti umoru mladičev in protu svetovanju s/k kot univerzalne rešitve vseh problemov ali načina, da 'osrečimo' žival.

Heej. Js’t bi dala ime Twiggie ali pa Lu-Lu. <3 & Btw Lepe živalcee. Kiss Kiss. :3

Meni je všeč ime Stane.

Mi smo imeli Čipija.

Heej predlagam ti hrčka po imenu Lori ali Bimbo

js sm mela v otroških letih dva hrčka prvi je bil BOBI I, drugi pa BOBI II…:), zato predlagam da mu je ime BOBI 😉

Bunki, Bučman, Čenča, Grizli, Chika

Mojemu je ime Vili.

Lp nikaaaaaa

oi

Mojemu hrčketu je ime
Lino
lahko pa je
npr.
Živko, Kiki, Belko
Rik- ta mi je zelo lep ime

lp

pomojem bi biu loh cevap tko je mojmu psu ime

jaz nevem kako ime bi mu dala? POMAGAJTE PROSIM!

Jst bom čez kakšen tedn dobila hrčka..ne vem še kakšnega spola bo, ampak sem se odločila da če bo moški bo..Lumpi =) če pa ženska pa..Rainbow (krajše Bowy)..poznam pa še kar nekaj hrčkov z imeni..Boo Boo, Stuvard, Albinca.. 🙂

Twity, Biscuit, Biba, Titi, Fleki, beli, bela …

Mrvica 😛

rajko

rajko je lhko ime za hrčka….

živa,kolaček,bobbonček,melvita,alvira,simon,sušec,smiljan,kolešček,

New Report

Close