Najdi forum

brejost mačk

Pozdravljeni!

mene samo zanima, koliko časa je mačka breja?

Hvala!

9 tednov

60 do 63 dni v povprečju.

nova
Uredništvo priporoča

IMAM MAČKO KI JE BREJA,AMPAK NE VEM KAK DOLGO NOSI MLADIČE V TREBUHU.
KAKO NAJ TO UGOTOVIM?

kako vemo da je muc ali mačka pri mladičih starih 1 teden?

Tako, da spremljamo leglo oz. najprej vemo, kje je, primerno za to leglo skrbimo in imamo mamo mladičev pod nadzorom (kar bi morala biti tudi, kadar nima legla).

ali samec ki je oplodiu samico predstavlja grožnjo mladičem?

Ja.

Ali ste že kdaj slišali za kastracijo/sterilizacijo……..? Mh?

da , mladičke lahko uniči.pa kastrirajte in sterilizirajte

naša muca je prejšnji ponedeljek utekla iz hiše zunaj je bila kar dosti časa.Ko je prišla domow ji je sledil bel mačkon zdaj me pa zanima če je mogoče breja ker se od takrat ne obnaša kot mačka ki se goni.

In to naj ti povemo mi kar tako prek foruma? Če se je breznala (mačke se namreč ne gonijo) in če ni sterilizirana, potem je seveda zelo možno, da je prišlo do parjenja in posledično brejosti.
Točno vam bo vedel povedat veterinar. Ampak osebno po pregledu, vsekakor ne preko mailov ali telefona.

moja muca je breja

Prej bi razmišljali in jo dali sterilizirat.

Ne blfirajte!!Mačka je breja največ 2 mesca.Ko se ji seski obarvajo roza in nasatjajo bolj vidni je tam nekje v trejem tednu brejosti.

Pozdravljeni

mene pa zanima kaj naj storim z mačko ki je včeraj skotila ampak so ji danes mačke verjetno drugi mački pobili ker nimam veliko izkušenj z njimi me zanima kaj bo zdaj z njo ker ima mleko mladičev pa ne

Že v naprej hvala za vaš odgovor

Pokliči veterinarja oz. pelji mačko tja, da dobi sredstvo proti proizvajanju mleka, sicer bo dobila mastitis.

Ja, k veterinarju. Takoj ko bo v redu pa STERILIZACIJA, bodite malo bolj odgovorni in ne dopuščajte več da se to dogaja.

linki ni 2 meseca breja moja je vedno 3 mesece do zdaj bla je pa imela res ogromen trebuh

Medicinski fenomen torej.

New Report

Close