Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Iscem Nemsko dogo ali Podencota

Iscem Nemsko dogo ali Podencota

Jaz bom zacel tako sem ljubitelj zivali imam trenutno doma tudi sam 2 psa podelj sicer je od moje mame Malamut je moj in za svojega malamuta iscem prijatelja ki je tudi velik saj z podljem se ne more kaj dosti igrati ker je prevelika punca.
Trenutni problem:
Moja malamutka je sicer super punca se zelo rada igra sam problem se najde ker je ona izredno mocna in pudeljca je bolj prestrasena in se vec kot ne skrije od moje.
Pri moji malamutki dostikrat opazim da ji je dolgcas saj bi se izredno rada tudi igrala pa nima se s kom igrati rabi pasjo vecjo druzbo.
Tu pri nas vidiva pse sam lastniki bezijo pred njo tako da revca nima prijateljev veliko.
Moja je drugace 90% volk in 10& pes vec kaze volka kot psa in pride pri dolocenih psih do kompromisov saj moja je zelo ce lahko recem stroga.
Zadnje 2 leti iscem kako nemsko dogo samca ampak vse kar sem nasel do zdaj je bil svetovni nateg placal sem denar psa nikjer 3 me klicali da imajo nemsko dogo ko sem vprasal ce se da priti videti so iskali izgovore da so po bolnicah da ce placam za psa mi ga dostavijo tako da tudi s tem ni bilo nic veliko organizacij po svetu sem bil tudi z njimi na liniji in vse bolj kot ne bogo Vam povem da iskanje nemske doge ali podencota je izredno tezko najti saj vsi bi samo denar psa pa nebi bilo nikjer
Torej javnost ce kdo ve za nemsko dogo ali podencota javite se meni iscem Posvojim ali karkoli sam obozujem te pasme Drugace O moji malamutki da veste malo Mojo punco sem 2 leti nazaj sel resevati malamutko bila je sicer v puppy farm kjer so jo imeli v mali kletki zato da jim je rojevala mladice zato da so lastniki imeli denar za svojo hiso Njihova hisa je cisto predelana malamutka pa je revica bila brez vode brez hrane brez strehe brez vsega zunaj.
Pri prihodu do njih so lastniki postali izredno agresivni do nas na kar sem lastniku pojasnil da nima kaj dosti za izbirati ali predaj psa nam ali vas aretiram in greste z nami na policijo in v zapor danes Seveda lastnik se je pravilno odlocil in nam dal psa.
Ko smo ji hoteli najti novo druzino smo dobili izjave da jo bojo imeli v stanovanju samo dokler bojo otroci imeli zanimanje potem pa nazaj v kletko na zadnje sem se odlocil da jo sam obdrzim pri meni punca spi na postelji ima najdrazjo hrano za jest uziva in se ima lepo
Nemska doga ali podenco pri nas bojo razvajeni do konca ce ste nekdo ki noce vec imeti svojega psa poklicite me in se dogovorimo.

Zelim vsem lep pozdrav hvala ker ste si vzeli cas in prebrali moj roman

Najprej se poduči, kako se kupuje ali posvaja psa.
Nato vzgoji svojo malamutko.
Zatem ugotovi, kaj od psa hočeš, ker tvoj izbor pasem je kar nekaj – popolnoma različne potrebe, karakterji itd.
Ko boš opravil vsaj te tri naloge, pa si na začetku nakupa ali posvojitve.
Trenutno si na najboljši poti, da ponovno kiksneš mimo že pri nakupu ali posvojitvi ter na zagotovljeni poti, da boš imel doma dva nevzgojena psa. Kar bo pri dveh velikih psih s tako močnimi karakterji, kot jih iščeš, velik problem.

New Report

Close