Najdi forum

Kuža-alergije

Pozdravljeni,
imam kužka starega 8let.
Odpadla mu je skoraj vsa dlaka v roku par dni. Pri veterinarju so rekli,da ima alergije in kvasovke.
Sedaj mu je dlaka sicer že vsa zrastla nazaj na dolgo.
še skoz se praska,zdaj ko smo ga postrigli na kratko,še bolj.
Pri enem veterinarju sva bila zaradi te težave 1x in pri drugem veterinarju 4x .
Ušesa ima vneta,sedaj smo mu malo popravili to stanje. Eno uho mu vsak dan čistim,saj se mu še skoz nabira,drugo je v redu.
Praska se tako dolgo,da si rani kožo do krvi in ima potem kraste ter zraven kričeče cvili 🙁 ..tačke ima skoraj brez dlake,pogrižene,rdeče,veterinar več ne ve kaj mu naj predpiše. predlagal je ,da ga testiram na alergije ,vendar to stane 250€ cca baje..
Ker si tega ne morem privoščiti (bom morala varčevati kake 2 mesca) zanima me ali je imel kdo podoben problem. ali je odstranil kakšno določeno vrsto hrane,ga mazal s čim … da mu olajšam ta dva oz 1 mesec sigurno,ker se mi revček zelo smili in ne vem kako mu naj pomagam… zmetala pa sem že ene 600€ za veterinarja in pač ni bilo nikoli tisto dokončno v redu,skoz kakor porabi zdravila… je enako ..: (

Predlagam ti, da mu daš čim hitreje CBD smolo (visok odstotek CBD in poln spekter, torej ne kapljice). Preverjeno se bo stanje uredilo. Sicer bi bilo dobro ugotoviti na kaj je alergičen, hrana, pršice, določene trave,…Če želiš mi piši na mail, da se še kaj pogovoriva.

ni mi pokazalo obvestila… ja seveda me zanima. sama uporabljam cbd . ne vem sicer koliko % je saj trenutno nisem doma ,da bi preverila ,mislim pa da je 50% ali 30,saj ne vem. Vem samo,da stane 150€ in,da pomaga😂

me zanima vec

ni mi pokazalo obvestila… ja seveda me zanima. sama uporabljam cbd . ne vem sicer koliko % je saj trenutno nisem doma ,da bi preverila ,mislim pa da je 50% ali 30,saj ne vem. Vem samo,da stane 150€ in,da pomaga😂

me zanima vec
[/quote]

Zelo pomembno je, da veste kaj uporabljate. CBD smola, ki ima poln spekter in večji odstotek od 30 % je najboljša. Glede cene, vam pa sporočam, da je navedena, zelo pretirana. Če želite kaj več informacij, mi pišite na mail [email protected]. Preverjeno bo taka smola pomagala in omilila ali v celoti odpravila alergijo.

New Report

Close