Najdi forum

Poskodovan macek

1 teden ni blo nasega macka domov, na kar ga danes hcerka vidi zunaj poskodovanega, s sprednjo tacko sepa, gobcka sploh ne more odpirat, razpoko ima na zadnjici. Zdaj ga je peljala k veterinarju. Od cesa mislite, da je to? Od kaksnega psa, macji ravs.. Ali je kriv sosed? Ker je zelo znan po tem, da zivali zastruplja, sam tezko dokazat, ce ni sledi.

To je od neodgovornih lastnikov, ki živali spuščajo ven brez nadzora. Ker očitno veste, da okolica ni varna.

Macke potrebujejo zrak, okolico, naravo. Ne pa, da je zaprta cel dan za stirimi stenami.
Neumnica.

nova
Uredništvo priporoča

Macke potrebujejo zrak, okolico, naravo. Ne pa, da je zaprta cel dan za stirimi stenami.
Neumnica.
[/quote]

Kljub temu, pa ne smejo PO ZAKONU!!! brez nadzora hoditi okrog, sicer se lastnika lahko prijavi in plača kazen za kršenje. Mačkam je izstop iz zaprtega prostora točno določen, pod katerimi pogoji. Naj ti namignem – enakimi kot psom in drugim hišnim živalim.

Sploh zato, ker so mačke v naravi škodljive in invazivna vrsta.

Kljub temu, pa ne smejo PO ZAKONU!!! brez nadzora hoditi okrog, sicer se lastnika lahko prijavi in plača kazen za kršenje. Mačkam je izstop iz zaprtega prostora točno določen, pod katerimi pogoji. Naj ti namignem – enakimi kot psom in drugim hišnim živalim.

Sploh zato, ker so mačke v naravi škodljive in invazivna vrsta.
[/quote]
Moje macke so skozi zunaj. Jaz ne vidim problema 🤔


Moje macke so skozi zunaj. Jaz ne vidim problema 🤔
[/quote]

Saj tudi ljudje, ki ne razmišljate in dalje od svojega nosu ne vidite, pač morate obstajati. Vašim mačkam in ostalim živalim ogroženih vrst pa želim srečo, ker imajo ob sebi več kot očitno neodgovorne in arogantne ljudi.

Saj tudi ljudje, ki ne razmišljate in dalje od svojega nosu ne vidite, pač morate obstajati. Vašim mačkam in ostalim živalim ogroženih vrst pa želim srečo, ker imajo ob sebi več kot očitno neodgovorne in arogantne ljudi.
[/quote]

Mi mamo doma ze 10 let dva mačka, zunaj je ze od skozi. Hrano imata, za pit tudi, spita kjer jima srce pozeli, ker notri noceta biti. Vazno je, da ne mucis, zanemarjas zivali. Ne pa, ker spi zunaj w t f?

Mi mamo doma ze 10 let dva mačka, zunaj je ze od skozi. Hrano imata, za pit tudi, spita kjer jima srce pozeli, ker notri noceta biti. Vazno je, da ne mucis, zanemarjas zivali. Ne pa, ker spi zunaj w t f?
[/quote]

Zdaj pa citirajte, kje pišem, da maček ne sme spati zunaj? Ali da ne sme biti zunaj, če je pod nadzorom lastnika.

Kaj je mučenje živali bi se pa dalo pogovarjati in diskutirati. Ker mučenje ni samo tepenje in stradanje. Je še kaj druga tudi. Nekateri sodelujete v tem tudi posredno in neposredno, če recimo nimate kastriranih mačkov in mačk.

Tudi vašim živalim želim srečo, ker odgovornih lastnikov pač nimajo.

Zagotovo si ozenjena z mackom.

New Report

Close