Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Kje dobiti toy pudlja?

Kje dobiti toy pudlja?

Pozdravljeni,
že nekaj časa iščem rodovniškega toy pudlja, pregledala sem že kinološko zvezo slovenije in ostale spletne strani s pritlikavimi pasmami, vendar nikjer ne najdem kakšnega seznama vseh slovenskih vzrediteljev/psarn toy pudljev. Bi mi lahko, tisti ki jih imate, napisali kje ste jih dobili? Lahko tudi izven SLO, samo toliko blizu, da je možno kužka prevzet z avtom in videti kje so ga vzredili, kdo so starši in lastniki itd.. ne pa da ga pošiljajo z letalom.

Hvala že v naprej!

Če boste takole pregledovali rodovnike, boste hitro kaj slabega dobili. Sploh pri toy pudljih, ki se karakterno razlikujejo predvsem od ostalih treh različic pudljev, saj so karakterno veliko bolj nestabilni.

Bo treba vzet telefon v roke in POKLICATI na Kinološko zvezo, kateri vzreditelji vzrejajo, pa morda nimajo ta trenutek priajvljenih legel.
Včasih je treba tudi dlje časa iskati. Če ste pa do tega foruma prišli, potem boste pa tudi forum mojpes.net našli, kjer dejansko obstaja obširna tema o tej pasmi.
Več kot je pa prijavljenih vzrediteljev, pa jih žal ni.

In če bi uporabili brskalnik, bi našli ogromno tem na pasmo pudelj in vzreditelji. Kar tako na pladnju vseh informacij pa ni mogoče dobiti brez da bi malo človek sam pobrskal. Saj veste, brez muje se tudi čevelj ne obuje.

Ta portal ima fantastične članke – priporočam branje. Forum pa je na žalost kar zamrl.
Drugače ima vsaka država svojo kinolološko zvezo, kjer so objavljena najavljena legla. Ko sem iskala za neko drugo pasmo, sem našla povezave nanje, a na žalost sedaj ne najdem,. Vem, da imajo Hrvati hks. Če najdem, bom nalepila povezavo. Za začetek je. Potem probaš kaj izbrskat na internetu o vzrediteljih. Tudi prideš do objave iz različnih tekmovanj. Najdeš tudi stare oglase za legla, tako da vidiš kako pogosto jih imajo. Gre kar nekaj časa, ampak v današnjem času je na žalost polno zaslužkarjev.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni. Ste dobili toy pudla? Mi smo v fazi nabiranja informacij vezanih na pridobitev novega druzinskega clana (kuzka).  Lp Nada

Objava čaka odobritev

New Report

Close