Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Bolezni, ki jih dobite pri vetrinarjih in nerazkuževanje v njihovih ambulantah

Bolezni, ki jih dobite pri vetrinarjih in nerazkuževanje v njihovih ambulantah

Za naivneže. Večina veterinarjev sploh nič ne razkužuje. Poslovna politika, politika malomarnosti, neznanja, česa drugega, mnogih je logična, čimveč živali okužim, tem več profita bom imel. Pred vami en prinese bolno žival, z recimo mačjo kugo in potem vi svojo muco daste na to mizo, dotika se vseh instrumentov in vsega , kar je bilo prej v stiku z bolno živalijo pred vami, nenazadnje veterinar ima ravno ISTE nerazkužene roke, s katerimi je prej po rokah valjal bolno žival. Saj nima ničesar s čimer bi si razkužil te roke. Kdor nima pojma, kako hitro se prenaša mačja kuga in kakšna grozna bolezen je to. Pa tole utemeljimo NNA VAS. a je Kdo od vas je že opazil, da veterinar pred vami razkuži mizo, instrumente , svoje roke, vse s čimer je bila v stiku žival pred vami. No čakam odgovore. In če se je kdo našel, ga sprašujem, S ČIM PA JE RAZKUŽIL.A Z ENO CUnJO,S ČIM.lepo vas prosim, tisto brisanje z eno cunjo JE ŠE BOLJ RAZnAŠANJE BACILOV.zakaj. večina veterinarjev sploh NIMA razkužila proti kugi, za to v slo obstaja edino VEREKINA in če niste začutili tega vonja, potem se ni razkužilo. ta vonj je oster, draži in škoduje dihalov, vsemu mogočemu, pri eni redkih veterin, ki to tam delajo in razkužujejo z varekino imajo takrat punce maske gor. Ampak tako ali tako je z varekino to nemogoče vse očistiti. Rok si pa sploh ne moreš in ne smeš, saj ti jih bo zažgalo. Ljubljansko zavetišče ima , je imelo grozne probleme s kugo, tega se ne rešiš najbrž nikoli več. Je sicer obstajalo še eno razkužilo na trgu v slo v razpršilu , mala flaškica pol deci menda, 20 evrov.Razkužila, ki NE DELUJEJO za kugo in še za marsikaj so spitaderm, asepsol in vse tisto kar dobite v ukc pa pri naših trgovcih, veterinarji v slo so goli in bosi. Zadeve se lahko dobi iz tujine, tam to obstaja prav namensko, jaz sem dosedaj srečala samo eno veterino, ki uporablja te izdelke in jih kupi v tujini, lahko da obstaja še kakšna, tako, da ne pravim, da vse napisano velja za vse veterine v slo.Preverite sami, vedite samo to, jaz sem ene deset let nazaj dobila mačjo kugo pri veterinarju v lj, umrlo mi je pol muc doma, za zdravljenje drugih sem dala čez 1500 evrov, seveda prej nikoli nisem imela mačje kuge doma, po desetih letih lahko končno rečem, da mačje kuge zaradi gnjusov na tej veterini nimam več v hiši.

New Report

Close