Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Bleferji in profitarji društva za živali in veterinarji

Bleferji in profitarji društva za živali in veterinarji

Tudi sam sem bil 50 let naiven tepec in sem verjel, da so veterinarji zato, da pomagajo živalim in da so društva zato, da pomagajo ubogim živalim in MENI, ki jim pomagam sam za svoj denar. Bolj se ne bi mogel motiti. Vetrrinarji so seveda profitarji, samo za pare, keš keš keš, več keša boš dal, pa ti naredi vse kar češ, tudi na smrt bolno žival ti bo šel še operirat pa četudi po umrla na kirurški mizi. Tak so ti veterinarji še dražji kot prostitutke. Društva so pa druga profitarska zalega, ustanovi društvo pol pa fehta in nardo, ki še zase nima pa za svoje živali , potem donira denar v dobri veri, češ kakšni reveži so, dajmo jim pomagat, da bodo pomagali živalim. Ta vaš denar gre za IZBRANE živali in marsikdaj za neumnost, kar sem napisal gor. Plačuje se nesmislene operacije in tretmaje za praktično odpisane živali. Poznam društvo, ki je za enga psa dalo skoraj 2000 evrov, pes je seveda umrl, za ta denar bi sterlizirali 40 50 muc po društvenih cenah. Potem se šlepa tiste pse iz bosne,namesto da bi poskrbeli za pse doma pa desettisoče muc v sloveniji, ki umirajo v mukah na mrazu, nesterilizirane in tako v nedogled, ali pa DA BI TA DENAR DALI MENI IN PODOBNIM, KI ZA SVOJ DENAR SKRBIMO ZA VSE TO, ZA KAR SO PRISTOJNA DRUŠTVA. društva so ustanovljena zato, da ti posamezniki pridejo do denarja in pol talajo denar kot napisano.Od kje pa sicer denar tem društvom , če tej moji trditvi oporekate. Kaj ustanovitelji SVOJO PLAČO NAKAZUJEJO V FOND DRUŠTVA. lepo vas prosim, tok pameti pa še imamo. vse napisano seveda ne velja za vsa društva in vse veterinarje, kot drži, da marsikatero ali vsa društva TUDI dejansko pomagajo živalim, ja halo, saj zato pa se imenujejo društva za živali drugače bi jih imenovali društva za bankete in lajbanje ali kako drugače. Včasih, ko sem bil še naiven tepec, sem padel na finto lepo spisanega besedila za botra za žival in to plačeval, nič ni slabega v tem, če doma ne moreš imeti živali in imaš kaj viška, prav je tako, ampak bode dejstvo, da ima to društvo za sabo še veterino, ki je zagotovo PROFITNA, potem sem se pa vprašal zakaj bi jaz to plačeval, sodu je izbilo dno, ko sem sam potreboval pomoč pri sterilizaciji pa se ni dalo nič zment.Prav tako so mi mnogi obesili razne živali z obljubami, kaj bodo vse plačevali pa skrbeli za njim, pa za vetrinarja pa vse, čez par mesecev se je to vse pozabilo in sem ostal sam za vse. poznam tudi primere, ko so djevojčice lepo šle na morje za denar za živali. Tako da društva v slo JEB…SE

Tudi sama imam podobne izkušnje. Moti me to, ko mislijo, da jim bom potem hvalnice brala, ko mi dajo kako hrano za živali, katero so oni TAK AL TAK DOBILI DONIRANO. Saj jo niso kupili za svoj denar pa meni dali, pa tudi če bi jo, saj jo nisem jaz pojedla, ampak žival.Meni niste dali nič, dali ste za živali, kar ste dali IN VI MORATE BITI MENI HVALEŽNI KER SKRBIM ZA NJIH. Jaz zase od vas ne rabim NIČ.KAPIŠ

New Report

Close