Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Full si zelim posvojiti Hrta torej Greyhounds ali Galgota ali Lurcherja

Full si zelim posvojiti Hrta torej Greyhounds ali Galgota ali Lurcherja

Dragi bralci

Jaz trenutno ze nekaj casa iscem po internetu kje bi si lahko posvojil Hrta ali angleskega ali spanskega ali lurcherja.
Hrti so moja najvecja strast moja najvecja ljubezen in zivali ki ne samo da jih spostujem ampak bi tudi naredil vse za to da bi psu bilo lustno pri meni.
Enkrat sem imel Lurcherja in sem se cisto zaljubil vanj ko je bil pri meni je bil v konstantnem razvajanju mislim Chase je mel karkoli si je zelel.
Zdaj ker sem se vrnil nazaj v Slovenijo bi si rad tu v Sloveniji posvojil hrta ljubcka ki ga lahko razvajam in ki mu lahko nudim vse kar si sam najbolj zeli vsi ki imate hrte vi veste kje ste jih dobili vi imate kontakte in vi mi lahko pomagate pri tem danes ko sem se peljal domov sem videl ob cesti pri stari ljubljani enega lepega hrta kje ga je gospod dobil ne vem ampak nisem mogel vstaviti sredi ceste ker sem imel avte za sabo.
Spostovani ljudje bralci in uporabniki tega foruma dajte mi prosim pomagajte da dobim enega hrta ce je treba dam nagrado ampak jaz si res izredno zelim imeti takega psa doma ce je kje kdo ki mi lahko da hrta ali ki ve kdo jih ne more imeti dajte javite se mi jaz tudi ce je treba bom prisel kamorkoli za to zival sem vedno dosegljiv na telefonu 069617351

Administrator prosim dovoli mojo stevilko na tem oglasu ker res hocem takega psa iscem klicem po celi evropi mi ne ratuje ce je treba bom placal ampak res zelim takega psa imeti

Hvala vsem ki ste mi pomagali do moje srece in do mojega novega prijatelja

Glede na napisano, se prav pretegnil nisi, da bi poiskal kake kontakte in informacije!
Tako da imam iskreno pomisleke, da bi bil odgovoren lastnik. Dopuščam pa možnost, da se motim.
Posredujem link…. http://www.hrtjisvet.org/hs/

Iskreno pa upam, da imaš objektiven vpogled v to, kaj pomeni biti lastnik posvojenega hrta!

Spostovani,

Hvala za vas odgovor jaz sem ze imel hrte se predno so hrti spoloh prisli v Slovenijo mene bolj zanima a vi sploh veste kaj je hrt ker kako vi meni tu pisete bi si mislil da nimate vi blage veze Jaz sem mel hrta z Imenom Sue in Lurcherja z Imenom Chase tak da vem vse o njih
Jaz zadnjih 10 let sem mel hrte lurcherje kaj ste vi imeli Moja dva sem jih reseval po britaniji zdaj ker sem v SLoveniji bi rad imel isto pasmo ki sem jo imel v britaniji sam tu ne vem kje jih iskat da niti ne zacnem kar se tice vasih tako klicane resevalni centri ki vi nimate sploh pojma o takih zivalih tako da ce se greva kdo kaj ve o cem vem jaz vec kot vi.
Pa to ni zalitev da ne boste mislili sam vasi nacini so neumni ne samo neumni vas nacin rihtanja domov hrtom je kak naj vam povem v tujini ste videti kot idijoti polovica sveta pravi da slovenija je najbolj za v umo bolnico kar jaz bi se kar strinjal z njimi hrtjisvet sem probal brez razloga vas ignorirajo

Imam galga, posvojila sem ga preko http://www.pomoc-hrtom.si. To je čudovita pasma. V društvu so zelo prijazni, hrti in lurcherji so iz Španije.

New Report

Close